УкрСиббанк – лідер репутаційного рейтингу 18 найбільших банків


12.03.2010
Згідно з результатами дослідження Goodwill-factor, що проводив журнал «Власть денег» спільно з консалтинговою компанією NOKs fishes, УкрСиббанк BNP Paribas Group займає позицію лідера у репутаційному рейтингу серед 18 найбільших банків за підсумками 2009 року. Більше половини з рейтингової таблиці становлять банки з іноземним капіталом.

«На будь-якому ринку характеристику компанії «пише»її досвід і репутація. Чим більше років компанія бездоганно працює, тим краще її імідж і більша кількість клієнтів, що їй довіряють. Разом з тим, в умовах кризи, коли довіру вкладників до банківської системи в цілому було підірвано, УкрСиббанк своєю прозорістю та відкритістю довів, що може протистояти кризі і досягти позитивних результатів», - розповів Голова Правління УкрСиббанк BNP Paribas Group Сергій Наумов.

УкрСиббанк – один з найбільших банків в Україні, що працює на ринку майже 20 років - з моменту зародження банківської системи країни. Банку довіряють більше 1,5 млн. клієнтів. Сьогодні це частина найбільшої представленої в Україні міжнародної фінансової групи BNP Paribas.

За версією Global Finance, УкрСиббанк третій рік поспіль визнано кращим банком в Україні.Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.02.2010 р.: чисті активи – 45,319 млрд. грн., капітал – 7,136 млрд. грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 37,247 млрд. грн., кошти корпоративних клієнтів – 6,887 млрд. грн., кошти фізичних осіб – 9,838 млрд. грн. На сьогоднішній день регіональна мережа нараховує більше 750 відділень по всій території України. 81,42% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори Банку — міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «Українська аудиторська служба». Генеральним страховиком УкрСиббанку є ЗАТ СК АХА Україна.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – європейський лідер на міжнародному ринку банківських та фінансових послуг, один з 6 найбільших банків у світі за даними міжнародного рейтингового агентства Standard&Poor’s. Присутня у Європі в усіх напрямках діяльності, внутрішніми роздрібними ринками Групи є Франція, Італія, Бельгія та Люксембург. BNP Paribas представлена в 83 країнах, кількість співробітників 202 300 людей, включаючи 160 200 у Європі. Група посідає провідні позиції у трьох основних сегментах: роздрібний бізнес, корпоративний і інвестиційний бізнес, інвестиційні рішення.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Тимофій Мезенцев Timofey.Mezentsev@ukrsibbank.com