УкрСиббанк на вершині рейтингів досліджень. Експерт УкрСиббанку Сергій Ягнич у трійці лідерів серед українських економістів за версією Thomson Extel Surveys 2014


19.06.2014

Начальник центру інвестиційного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group Сергій Ягнич увійшов до ТОП-3 найкращих економістів України за версією впливового рейтингу Thomson Extel Surveys 2014.

 

Голосування відбувалося з 24 березня до 7 травня за участі понад дванадцяти тисяч представників інвестиційних фондів, більш ніж тисячі команд зі зв’язків із громадськістю провідних європейських компаній та понад двох з половиною тисяч аналітиків. Таке охоплення аудиторії інвестиційного ринку підкреслює якість та престиж даного рейтингу.

 

«Визнання Thomson Reuters надзвичайно важливе для нас, адже є якісним свідченням професіоналізму всієї команди ринків капіталу УкрСиббанку, - вважає Франсуа Жіро, заступник голови правління та директор з ринків капіталу УкрСиббанку BNP Paribas Group. – Здатність прогнозувати та хороше знання місцевого ринку є головними критеріями, які бралися до уваги експертами та цінуються нашими клієнтами».

 

У груповому рейтингу команда банку зайняла четверту позицію, отримавши багато схвальних відгуків від клієнтів УкрСиббанку та інших банків-членів групи BNP Paribas. Ключовою публікацією УкрСиббанку є Capital Markets Weekly – огляд головних подій українського фінансового ринку. Це надійне джерело аналітичної інформації, яким часто користуються учасники ринку.

 

 

Для справки:

АО «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 30.04.2014 р.: чисті активи – 23,990 млрд грн, капітал – 2,375 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель складає 16,635 млрд грн, кошти корпоративних клієнтів – 7,926 млрд грн, кошти фізичних осіб – 8,461 млрд грн. Регіональна мережа нараховує близько 500 відділень по всій Україні, банкоматна мережа – понад 1300 АТМ. Понад 84.99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 80 країнах світу і нараховує близько 190 000 співробітників. BNP Paribas посідає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також посідає провідні позиції в Європі, має міцний стан на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.

 

Thomson Reuters є провідним міжнародним джерелом інформації для компаній та професіоналів. Компанія надає керівникам підприємств критичну інформацію, отриману від найнадійніших світових організацій новин, щодо фінансів та ризиків, права, податків та бухгалтерії, інтелектуальної власності та науки і медіа ринків.

 

Thomson Extel Surveys – комплексний рейтинг фінансових компаній та аналітиків, надійний інструмент, який допомагає всім трьом сторонам інвестиційного співтовариства визначити лідерів ринку та інформує про інвестиційні рішення.


Пресс–служба УкрСиббанка: +38 044 201 22 71
Татьяна Шикерявая tetiana.shykeriava@ukrsibbank.com

Александр Шевченко oleksandr.shevchenko@ukrsibbank.com