УкрСиббанк обрано банком-агентом для здійснення виплат гарантованих сум відшкодувань вкладникам ліквідованих банків


25.07.2013

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб знову підтвердив статус УкрСиббанку в якості банка-агента за результатами відбору банків для здійснення виплат гарантованих сум відшкодувань вкладникам ліквідованих банків у 2013-2014 роках.

 

При виборі банку Фонд керувався наступними критеріями: надійність, дотримання нормативних показників НБУ, наявність широкої банківської мережі, можливість виплати відшкодувань за зверненням вкладників у будь-якому відділенні банку, а також належність банку до групи найкрупніших та крупних банків.

 

Нагадуємо, УкрСиббанк є постійним учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з вересня 1999 року.

 

BNP Paribas, основний акціонер УкрСиббанку, входить до числа найбільш стабільних та надійних банків Європи (рейтинг A+, прогноз «Стабільний» – Fitch; рейтинг A2, прогноз «Стабільний» – Moody's).

 

 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.07.2013 р.: чисті активи – 27,37 млрд грн, капітал – 2,64 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель складає 16,05 млрд грн, кошти корпоративних клієнтів – 10,76 млрд грн, кошти фізичних осіб – 10,46 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 650 відділень по всій Україні, банкоматна мережа – понад 1600 АТМ – третя за розміром в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 80 країнах світу і нараховує біля 190 000 співробітників, 145 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччини, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне положення на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71

Тетяна Шикерява tetiana.shykeriava@ukrsibbank.com

Олександр Шевченко oleksandr.shevchenko@ukrsibbank.com