УкрСиббанк - один з лідерів рейтингу організаторів випусків на ринку облігацій України


25.04.2012

УкрСиббанк BNP Paribas Group зайняв 2-е місце у «Рейтингу організаторів випусків на ринку облігацій України», який щорічно проводить міжнародне інформаційне агентство Cbonds. У 2011 році банк успішно організував випуск облігацій для 8-ми емітентів на загальну суму понад 1,6 млрд грн.

 

«Таких високих результатів вдалося досягти завдяки багаторічному досвіду і професіоналізму команди, а також тісній співпраці банку з корпоративними клієнтами та провідними учасниками фондового ринку» - зазначила Оксана Шведа, начальник Служби інвестиційного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group.

Для довідки:

 

Інформаційне агентство Сbonds спеціалізується в сфері фінансових ринків, здійснює діяльність в Росії, Україні, Казахстані і Польщі за такими напрямками: розвиток інформаційних сайтів (cbonds.info, investfunds.ru, preqveca.ru); проведення фінансових конференцій, круглих столів та виставок; видавнича діяльність (журнал Cbonds Review та щорічні довідники).


АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.04.2012 р.: чисті активи - 29,86 млрд грн., капітал - 1,23 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 19,22 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 9,36 млрд грн., кошти фізичних осіб - 11,17 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 650 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1700 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в 80 країнах світу і нараховує понад 200 000 співробітників, 150 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччини, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне положення на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com