УкрСиббанк організував банківський синдикат у розмірі 80 млн доларів США в українському агропромисловому секторі


21.02.2013

УкрСиббанк BNP Paribas Group спільно з трьома іноземними банками надав компанії «Кернел», провідному агропромисловому виробнику в Україні, синдикований кредит на суму 80 млн доларів США. Угода підписана в грудні 2012 року строком на 36 місяців, зобов'язання та умови фінансування зафіксовані сторонами на 1 рік.

 

Позикові кошти будуть направлені на фінансування землеробського напрямку діяльності компанії «Кернел», а саме: на посів, вирощування та збирання врожаю сільськогосподарських культур. Ця угода є першим синдикованим кредитом подібного масштабу на території України, при якій забезпеченням виступає застава майбутнього врожаю.

 

Зазначимо, що УкрСиббанк розглядає фінансування агропромислового сектора як один з пріоритетних напрямків.

 

 

Для довідки:


«Кернел» - провідна диверсифікована вертикально інтегрована компанія в агропромисловому секторі України. «Кернел» є найбільшим постачальником зернових, соняшникової олії та шроту на міжнародний ринок, основним постачальником бутильованої олії на внутрішній ринок, одним з найбільших українських виробників сільськогосподарських культур і провідним оператором в області надання послуг сільгоспвиробникам за зберігання зерна на елеваторах, а також послуг з перевалки та експорту зерна, рослинної олії і шроту на терміналах в портах Чорного моря.

 

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.02.2013 р.: чисті активи - 27,66 млрд грн., капітал - 2,59 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 16,63 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 11,14 млрд грн., кошти фізичних осіб - 10,35 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 650 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1600 АТМ – третя за розміром в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 80 країнах світу і нараховує біля 200 000 співробітників, 150 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччини, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне положення на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com