УкрСиббанк організував клубну угоду в розмірі 12 млн євро для компанії «Агро ЛВ Лімітед»


19.02.2013

5 лютого 2013 ТОВ «Агро ЛВ Лімітед» (Україна) в якості позичальника, УкрСиббанк BNP Paribas Group і ще один іноземний банк уклали клубну угоду на надання позики в розмірі 12 млн євро. Угода містить дві поновлювані кредитні лінії.

 

Організатором позики та агентом по угоді виступив УкрСиббанк. Позикові кошти будуть використані для фінансування вирощування сільськогосподарських культур та їх зберігання.

 

Варто зазначити, що фінансування сільськогосподарського сектора - один з важливих пріоритетів для УкрСиббанку. 

 

 

Для довідки:


ТОВ «Агро ЛВ Лімітед» входить до складу групи Continental Farmers Group plc. - Диверсифікованої компанії з виробництва сільськогосподарської продукції, яка активно працює на ринках північної Польщі та західної України. Основною діяльністю компанії є вирощування різних культур, серед яких: яра і озима пшениця, кукурудза, рапс, цукровий буряк, картопля, соя і морква.

 

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.02.2013 р.: чисті активи - 27,66 млрд грн., капітал - 2,59 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 16,63 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 11,14 млрд грн., кошти фізичних осіб - 10,35 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 650 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1600 АТМ – третя за розміром в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 80 країнах світу і нараховує біля 200 000 співробітників, 150 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччини, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне положення на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.
Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com