УкрСиббанк отримав нагороду Visa «За значний внесок у розвиток преміальних програм»


20.05.2011

УкрСиббанк BNP Paribas Group отримав нагороду «За значний внесок у розвиток преміальних програм» компанії Visa.

 

«УкрСиббанк активно розвиває напрямок Private Banking. Крім фінансових інструментів, банк пропонує таким клієнтам ексклюзивні пропозиції та програми лояльності, розроблені спільно з партнерами, - сказав Олексій Александров, Помічник Голови Правління, начальник Департаменту персональних банківських послуг Private Banking УкрСиббанк BNP Paribas Group. - Нагорода «За значний внесок у розвиток преміальних програм» є показником визнання професіоналізму та якості послуг, а також підтвердженням ефективної взаємодії між УкрСиббанком Private Banking та компанією Visa».

 

Програма ексклюзивних пропозицій УкрСиббанк Private Banking розроблена для власників преміальних карток Visa різних рівнів: Gold, Platinum та Infinite й забезпечує клієнтам банку різноманіття пропозицій і знижок в різних сферах: ресторани, стиль, покупки, подорожі та багато іншого.

 

Відзначимо, що УкрСиббанк активно співпрацює з платіжною системою Visa. І першим серед українських банків у липні 2005 року запропонував клієнтам Private Banking картку рівня Infinite.

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.05.2011 р.: чисті активи - 47,48 млрд грн., капітал - 4,86 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 32,67 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 13,19 млрд грн., кошти фізичних осіб - 12,43 млрд грн. Регіональна мережа нараховує понад 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – 1658 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 99,99% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з шести найсильніших банків світу*. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.


Прес–служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com