УкрСиббанк підтримав благодійну ініціативу МБФ «Лікар.інфонд»: Розумна благодійність. Ігрові майданчики для дитячих будинків України


24.12.2009
Напередодні різдвяних свят УкрСиббанк BNP Paribas Group зробив подарунок малюкам – розпочав будівництво ігрових та спортивних майданчиків у восьми дитячих будинках. Підтримуючи ініціативу «Лікар.інфонд», банк робить не просто новорічний подарунок на мить: цукерки або іграшки, а дарує радість дітям не на один рік.

«Чим ближче до Нового року, тим більше приємних турбот випадає на долю кожного з нас: приготувати подарунки для рідних й близьких, купити ялинку, влаштувати веселощі для дітей, які так чекають подарунки у новорічну ніч. Але поряд з нами завжди є ті, які потребують нашої турботи й уваги не менше, ніж рідні та близькі. І це в першу чергу діти, - розповіла Директор Бренду та Реклами УкрСиббанку BNP Paribas Group Лілія Зубарєва. – УкрСиббанк BNP Paribas Group – це банк позитивних змін. У майбутньому банк продовжить запалювати дитячі очі радістю та сподівається, що до благодійної акції приєднаються інші меценати. Адже дитячі посмішки осяють світ».

«Цього року стартувала благодійна ініціатива МБФ «Лікар.інфонд» «Розумна благодійність», мета якої залучити кошти для будівництва вуличних ігрових майданчиків у регіональні дитячі будинки України й відпрацювати механізм залучення спонсорських коштів шляхом перерозподілу корпоративних святкових бюджетів бізнесу на вирішення важливих соціальних питань у період економічної нестабільності. Це підвищує рівень соціальної відповідальності корпоративного сектора, - продовжила Президент МБФ «Лікар.інфонд» Олена Костюкова. – Ми мало знаємо про цих дітей і часто бізнес готовий виділяти кошти на закупівлю солодких подарунків та канцелярії під новорічну ялинку. Це разові витрати, насправді не дозволяють говорити про позицію бізнесу, як соціально відповідального, з системним розумним підходом до вирішення завдань».

«УкрСиббанк» став піонером цієї ініціативи й ми раді, що цю весну більше 600 дітей, які виховуються у дитячих будинках та інтернатах, зустрінуть з таким подарунком та зможуть активно відпочивати на вулиці, отримуючи такі необхідні їм позитивні емоції та турботу. Сподіваємося, що наш перший досвід залучить ще більше меценатів, адже у нашому проекті залишилося щонайменше 8 дитячих будинків, які потребують обладнання нових спортивних та ігрових комплексів» - розповіла координатор ініціативи та виконавчий директор МБФ «Лікар.інфонд» Лариса Слюнченко.

Менеджер проектів «Українського форуму благодійників» Дар’я Непочатова поділилася своїм баченням проблеми та перспектив розвитку ініціативи: «У вересні 2007 року в Росії сім компаній ініціювали акцію «Благодійність замість сувенірів», вирішивши направити бюджет на благодійність. У результаті в перші три місяці до ініціативи приєдналися більше 90 компаній. Понад 2 млн. дол. було направлено на 70 благодійних проектів у Росії. З тих пір ініціатива постійно розвивається й щороку перевершує власні рекорди щодо обсягу наданої допомоги».
Український форум благодійників радий, що подібна ініціатива дійшла до нашої країни й що сьогодні вже є перша ластівка – УкрСиббанк, який передав благодійному фонду «Лікар.інфонд» частину свого бюджету на сувенірну продукцію на благоустрій ігрових комплексів у регіональних дитячих будинках.Координатор ініціативи МБФ «Лікар.інфонд»

Виконавчий директор Лариса Слюнченко

(067)209 97 56 chief@likarinfund.org

Інформація про фундацію:

З 2002 року команда волонтерів «Лікар.інфонд» працює у сфері соціальної та медичної допомоги дітям з незахищених верств населення. Наша фундація – це об'єднання батьків, мета яких – допомога дітям у дитячих будинках та немовлятам-відмовникам у лікарнях, адресна допомога дітям, які потребують лікування та батьки яких не в змозі сплатити його вартість. Важливим напрямком є освітня робота щодо здорового способу життя, захисту та реалізації прав громадян в охороні здоров'я за співпраці Міністерства охорони здоров'я України. Під опікою фундації знаходиться 33 дитячих будинки та інтернату й 14 лікарень з відмовниками по всій Україні.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Ганна Глінко Anna.Glinko@ukrsibbank.com
Тимофій Мезенцев Timofey.Mezentsev@ukrsibbank.com