УкрСиббанк підтримує прокат мультфільму «Артур та помста Урдалака» у кінотеатрах України


17.12.2009
17 грудня в Україні у кінопрокат виходить мультфільм відомого французького режисера Люка Бессона "Артур та помста Урдалака".
BNP Paribas Group виступає спонсором світового релізу. УкрСиббанк, як частина шостої найбільшої банківської групи у світі, радий запропонувати українським глядачам чудову казку – продовження шедевра французької анімації.

У 2005 р. BNP Paribas став офіційним спонсором першої серії мультфільму "Артур та мініпути". До моменту релізу мультфільму найбільше відділення BNP Paribas у центрі Парижа на авеню Опера повністю перетворилося на чарівну країну Мініпутів: барвисті вітрини, спеціальні меблі та декорації повністю відтворили атмосферу дивної країни Артура. Мультфільм був настільки приголомшливо успішний, що сьогодні головний герой Артур змагається у популярності з діснеєвськими персонажами. А у BNP Paribas є навіть спеціальний дитячий депозит: розмістивши гроші, клієнт отримує у подарунок сувенір або іграшку з героями мультфільму.

Друга серія пригод Артура обіцяє бути не менш цікавою. Ряд відділень BNP Paribas у Франції, Італії, Бельгії, Польщі, Туреччині, Росії вже декоровані у стилі мультфільму. В Україні вітрини відділень УкрСиббанку в центрі Києва, Одеси, Львова, Дніпропетровська, Донецька та Харкова також прикрашені барвистими постерами, а всередині приміщень розміщені стенди з наклейками у подарунок для клієнтів з дітьми. Також малят у «казкових» відділеннях чекають повітряні кульки.

Крім того, УкрСиббанк подарує новорічну казку – мультфільм "Артур та помста Урдалака" дітям восьми дитячих будинків. Спеціально для дітлахів буде організовано благодійні покази.

«УкрСиббанк – банк позитивних змін. Для нас важливо йти в ногу з часом та «зростати» зі своїми клієнтами. Сьогодні малята – основні глядачі пригод Артура. А зовсім скоро – це нове покоління, наші майбутні клієнти: вкладники, підприємці та керівники найбільших компаній», - розповіла Директор Служби Бренду та Реклами УкрСиббанк BNP Paribas Group Лілія Зубарєва.

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 24 грудня 2001 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.11.2009 р.: чисті активи – 47,7 млрд. грн., капітал – 7,2 млрд. грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 39,4 млрд. грн., кошти корпоративних клієнтів – 6,5 млрд. грн., кошти фізичних осіб – 9,2 млрд. грн. На сьогоднішній день регіональна мережа нараховує біля 800 відділень по всій території України. 81,42% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з 6 найбільших банків у світі згідно даних міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor’s*. Група, представлена у 85 країнах, є європейським лідером на міжнародному ринку фінансових послуг. Кількість співробітників перевищує 205 000 чоловік, включно 162 200 у Європі. BNP Paribas посідає провідні позиції у трьох сегментах: Роздрібний, Інвестиційний та Корпоративний бізнес. Внутрішніми ринками групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. BNP Paribas посідає істотні позиції в США, а також найсильніші позиції в Азії та на ринках, які розвиваються.
* в межах своєї категорії


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Ганна Глінко Anna.Glinko@ukrsibbank.com
Тимофій Мезенцев Timofey.Mezentsev@ukrsibbank.com