UKRSIBBANK – партнер Битви Стартапів у Черкасах


30.11.2016
 
24 листопада за ініціативи Черкаського регіонального управління UKRSIBBANK як партнер місцевого IT-кластеру та за підтримки Startup.Network, в Черкасах вперше відбулася Битва Стартапів. Захід проходив в два етапи – дискусійна панель для топ-менеджменту черкаських IT компаній та конкурсні презентації стартапів в IT галузі.

У дискусії під час підприємницького блоку 65-ї Битви Стартапів взяли участь експерти з Києва та Черкас. Вони обговорили останні тенденції розвитку IT-ринку в Україні та за її межами, венчурного інвестування в IT-стартапи, поділилися секретами успішного розвитку стартапів (маркетинг, роль та специфіка HR, пошук інвесторів тощо).

Свої бізнес-ідеї презентували 10 стартапів. Лідером за кількістю отриманих голосів від експертів та переможцем став інвестиційний проект IT-компанії eKreative під назвою Kidslox. Kidslox – це система батьківського контролю для IOS, Android і Kindle Fire пристроїв. Проект вирішує питання обмеження доступу дітей до небажаних сайтів і автоматично обмежує час користування інтернетом. Проект презентував британець Фред Фокс (Fred Fox), який останні 6 років присвятив себе запуску та розвитку IT проектів у Черкасах.

За результатами онлайн-голосування серед гостей Битви Стартапів, найкращим став проект IT-компанії AOG під назвою Talent Matcher – український портал IT-рекрутингу, який дозволяє шукати і підбирати необхідних кандидатів в кілька кліків, переглядати інформацію та відгуки про кандидатів від інших рекрутерів тощо.

Інвестиційний проект Kidslox візьме участь у весняному Фіналі Битви Стартапів поза конкурсом, де, на переконання експертів, у нього є досить великі шанси на перемогу.

Битва Стартапів викликала великий інтерес серед IT-спільноти Черкас, захід відвідало більше 150 осіб. Слід відзначити, що всі запрошені експерти відзначили високий рівень презентованих проектів та організації заходу.

Володимир Середа, начальник Черкаського регіонального управління UKRSIBBANK, зазначив:

«Один із стратегічних напрямків розвитку роздрібного бізнесу UKRSIBBANK – залучення та надання високоякісного банківського сервісу IT-компаніям. На нашу думку, банк має створювати для клієнта додаткову цінність та вигідно вирізнятися на ринку серед конкурентів не тільки тарифами, але й рівнем експертизи та активною участю в відповідних IT-заходах. Саме тому ми вирішили провести спільно з нашими партнерами цей захід, який, на наше переконання, був цікавим та корисним, як топ-менеджменту черкаських IT-компаній, так і численним представникам IT-спільноти Черкас. Ми впевнені, що це буде сприяти більш тісній співпраці ІT-спільноти Черкас та UKRSIBBANK».


 Більше про Битву Стартапів можна дізнатися за посиланням http://btl.startup.network/e878/UK/Для довідки:


АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com / www.my.ukrsibbank.com) засновано у 1990 році у Харкові. За цей час банк пройшов стрімкий шлях від регіонального банку до національного лідера та члена однієї з найбільших світових банківських груп. Регіональна мережа налічує більше 400 відділень, банкоматна мережа – більше 1100 АТМ. UKRSIBBANK обслуговує більше 2,4 млн клієнтів.

З 2006 року основним партнером UKRSIBBANK є міжнародна фінансова група BNP Paribas. Інтеграція до групи компаній BNP Paribas відкрила УкрСиббанку нові можливості: причетність до світового бренду, використання прогресивного міжнародного досвіду та інтегрованої бізнес-моделі, перехід на нові стандарти менеджменту. Групі BNP Paribas належить 59,99% акцій UKRSIBBANK, 40% акцій володіє Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР).

АТ «УкрСиббанк» має банківську ліцензію НБУ № 75 від 05.10.2011 на право надання банківських послуг.


BNP Paribas (www.group.bnpparibas) - світовий лідер ринку фінансових послуг, найбільша міжнародна фінансова група з двохсотлітньою історією. Присутня у 75 країнах світу, налічує 189 тисяч працівників, обслуговує 27 млн клієнтів та 1 млн підприємців у 6800 відділеннях.

BNP Paribas посідає ключові позиції у двох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги і Корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері Корпоративних і інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне становище на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.

Група BNP Paribas відзначена цілою плеядою престижних міжнародних нагород, серед яких титул «Найкращий банк світу (World's Best Bank)» від Euromoney Awards for Excellence 2016. 

 

Прес-служба АТ «УкрСиббанк»:

04070, Київ, вул. Андріївська 2/12, press@ukrsibbank.com

Ольга Клименко, +38 (044) 201 22 71, olha.v.klymenko@ukrsibbank.com