УкрСиббанк передає 172 банкомати компанії «Євронет Україна»


12.11.2012

УкрСиббанк BNP Paribas Group розширює співпрацю з компанією «Євронет Україна», з якою успішно взаємодіє з 2009 року, і передає в обслуговування наступну партію банкоматів - 172 АТМ. У листопаді минулого року банк вже передав «Євронет Україна» 116 банкоматів.

 

Для банку – це зниження витрат на обслуговування власної банкоматної мережі, для клієнтів – високий рівень сервісу без додаткових комісій та доступ до банкоматів, встановлених у зручних і доступних місцях. При цьому для держателів платіжних карток УкрСиббанку зняття готівки у банкоматах «Євронет Україна» здійснюється за тими ж тарифами, що і в банкоматах УкрСиббанку.

 

«УкрСиббанк займає лідируючі позиції на ринку, має третю за величиною власну мережу банкоматів – близько 1600 АТМ. Ми продовжуємо інвестувати в банкоматну мережу, до прикладу, в cash-in банкомати (з функцією прийому готівки) і «кіоски» самообслуговування, які дозволяють клієнтам вносити гроші і оплачувати кредити, не очікуючи своєї черги у касу», - розповіла начальник департаменту альтернативних каналів і підтримки продажів УкрСиббанку BNP Paribas Group Наталія Кузьмич. 

 


 


 

 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.10.2012 р.: чисті активи - 28,08 млрд грн., капітал - 2,62 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 17,75 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 11,42 млрд грн., кошти фізичних осіб - 10,68 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 650 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1600 АТМ – третя за розміром в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 80 країнах світу і нараховує біля 200 000 співробітників, 150 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччини, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне положення на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com