УкрСиббанк переможець тендеру від Фокстроту


29.03.2011

УкрСиббанк BNP Paribas Group став одним з чотирьох переможців тендеру з надання споживчих кредитів у магазинах торговельної мережі «Фокстрот. Техніка для дому».

 

Основними критеріями вибору були вигідні умови кредитування для клієнтів, а також можливість реалізації поточних кредитних програм і готовність розробляти нові.

 

«Вважаємо, що перемога в тендері надасть можливість реалізувати нові спільні проекти. Торгова марка УкрСиббанку «Зелений кредит», що представляє споживчі позики зможе запропонувати клієнтам мережі «Фокстрот» вигідні умови», - зазначив начальник Департаменту з продажу продуктів споживчого кредитування УкрСиббанку BNP Paribas Group Володимир Радін.

 

УкрСиббанк активно працює на ринку споживчого кредитування, співпрацює з національними мережами продажу побутової техніки і електроніки, а також Інтернет-магазинами: Rozetka, Matrix, Allo, Fotomag і т.д. Сьогодні оформити «Зелений кредит» УкрСиббанку можна в 1200 точках продажів.

 

 
Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com)– зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.03.2011 р.: чисті активи - 46,36 млрд грн., капітал - 4,88 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 34,19 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 11,32 млрд грн., кошти фізичних осіб - 12,67 млрд грн. Регіональна мережа нараховує понад 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – 1631 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 99,99% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ "АФ "Саус Стар".

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з шести найсильніших банків світу*. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com