UKRSIBBANK підтвердив довгостроковий рейтинг кредитоспроможності на найвищому рівні


01.12.2016

30 листопада 2016 року рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» підтвердило довгостроковий рейтинг UKRSIBBANK на рівні uaAAА за національною українською шкалою. Банк з рейтингом uaAAА характеризується найвищою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими банками.

Протягом трьох кварталів UKRSIBBANK був відмінно забезпечений регулятивним капіталом. В лютому 2016 року Група BNP Paribas і ЄБРР, що володіють відповідно 60% і 40% акцій UKRSIBBANK, забезпечили збільшення статутного капіталу на 3,3 млрд грн шляхом конвертації субординованого боргу. Це доводить значний рівень підтримки та довіри до банку з боку обох акціонерів. У кінці 3-го кварталу 2016 року регулятивний капітал UKRSIBBANK становив більше 6 млрд грн. Це дало змогу досягти значення нормативу достатності регулятивного капіталу Н2 на рівні 26%, що значно перевищує мінімальне встановлене значення 10%.

UKRSIBBANK має значний запас ліквідності, як в українській, так і в іноземній валюті. Висока ліквідность та реструктуризація капіталу дозволили UKRSIBBANK підтримувати процентний дохід на прийнятному рівні в 2016 році, незважаючи на зниження процентних ставок. У третьому кварталі 2016 року прибуток UKRSIBBANK склав 4,868 млн. грн.

Незважаючи на інфляцію і девальвацію гривні, обсяг операційних затрат UKRSIBBANK з початку року залишається на стабільному рівні завдяки чіткій стратегії управління затратами. Така стратегія контролю видатків забезпечила валовий операційний дохід у обсязі 2,1 млрд грн за три квартали 2016 року, що на 26% перевищує результат аналогічного періоду 2015 року.

Звіт аналітиків та підтверження рейтингу uaAAА можна переглянути за посиланням:
http://bit.ly/2gK0Iy6Для довідки:


АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com / www.my.ukrsibbank.com) засновано у 1990 році у Харкові. За цей час банк пройшов стрімкий шлях від регіонального банку до національного лідера та члена однієї з найбільших світових банківських груп. Регіональна мережа налічує більше 400 відділень, банкоматна мережа – більше 1100 АТМ. UKRSIBBANK обслуговує більше 2,4 млн клієнтів.

З 2006 року основним партнером UKRSIBBANK є міжнародна фінансова група BNP Paribas. Інтеграція до групи компаній BNP Paribas відкрила УкрСиббанку нові можливості: причетність до світового бренду, використання прогресивного міжнародного досвіду та інтегрованої бізнес-моделі, перехід на нові стандарти менеджменту. Групі BNP Paribas належить 59,99% акцій UKRSIBBANK, 40% акцій володіє Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР).

АТ «УкрСиббанк» має банківську ліцензію НБУ № 75 від 05.10.2011 на право надання банківських послуг.


BNP Paribas (www.group.bnpparibas) - світовий лідер ринку фінансових послуг, найбільша міжнародна фінансова група з двохсотлітньою історією. Присутня у 75 країнах світу, налічує 189 тисяч працівників, обслуговує 27 млн клієнтів та 1 млн підприємців у 6800 відділеннях.

BNP Paribas посідає ключові позиції у двох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги і Корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері Корпоративних і інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне становище на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.

Група BNP Paribas відзначена цілою плеядою престижних міжнародних нагород, серед яких титул «Найкращий банк світу (World's Best Bank)» від Euromoney Awards for Excellence 2016. 

 

Прес-служба АТ «УкрСиббанк»:

04070, Київ, вул. Андріївська 2/12, press@ukrsibbank.com

Ольга Клименко, +38 (044) 201 22 71, olha.v.klymenko@ukrsibbank.com