УкрСиббанк починає інтенсивне кредитування СМБ


22.03.2011
Підтримка середнього та малого бізнесу - запорука стабілізації економіки.

2011 стане періодом інтенсивного кредитування середнього та малого бізнесу. Відсутність різких стрибків валюти, стабілізація ринку позначилися на активності СМБ. Разом з тим, для його повноцінного розвитку необхідні інвестиції. Розуміючи необхідність підтримки бізнесу, УкрСиббанк активізує кредитування СМБ, тим самим інвестуючи в розвиток економіки країни. 

Навіть у період кризи УкрСиббанк надавав бізнесу можливість фінансування. Сьогодні банк пропонує різні види фінансування: кредитування обігового капіталу, позики на покупку автотранспорту, спецтехніки, устаткування, нерухомості, беззаставні овердрафти і т.д. Крім того, УкрСиббанк рефінансує валютні кредити в гривню на вигідних умовах. Для бізнесу - це можливість перейти до стабільного обслуговування заборгованості. 

«Сьогодні УкрСиббанк обслуговує 55 тис. компаній середнього та малого бізнесу і більше 200 тис. приватних підприємців, а це понад 5% всіх компаній СМБ Україні. Таку довіру ми отримали завдяки турботі про наших клієнтів, а також бездоганній репутації і високим рейтингам. УкрСиббанк вже четвертий рік поспіль отримує титул кращого банку в Україні за версією авторитетного видання Global Finance. Таким чином, УкрСиббанк без перебільшень можна назвати найнадійнішим і стійким банком в Україні. Зараз же ми готові виправдати довіру наших клієнтів, надавши можливість кредитування бізнесу на вигідних умовах, а також програму лояльності у вигляді акції», - розповів заступник Голови Правління УкрСиббанк BNP Paribas Group Франсуа Бенароя.

Набувши чинності у січні 2011 року новий Податковий кодекс суттєво вплинув на умови ведення бізнесу, особливо це зачепило приватних підприємств. Зміна законодавства може викликати тенденцію перереєстрації приватних підприємців в юридичні особи.

«В УкрСиббанку розуміють, наскільки важлива підтримка бізнесу саме зараз, коли він цього гостро потребує. У зв'язку з цим, зараз у банку діє акція для підприємців і юридичних осіб. Клієнти, які відкрили поточний рахунок за тарифом «Економ» або «Безлімітний», три місяці не оплачують комісію за обслуговування рахунку. Акція спрямована на підтримку бізнесу, адже саме СМБ - потенційне джерело інновацій і драйвер розвитку економіки країни», - додав заступник начальника Департаменту роздрібних продажів УкрСиббанк BNP Paribas Group Андрій Кашперук.
Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.03.2011 р.: чисті активи - 46,36 млрд грн., капітал - 4,88 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 34,19 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 11,32 млрд грн., кошти фізичних осіб - 12,67 млрд грн. Регіональна мережа нараховує понад 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – 1631 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 99,99% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з шести найсильніших банків світу*. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com