УкрСиббанк посів 2 місце в рейтингу «Краща проектна команда»


05.12.2011

УкрСиббанк BNP Paribas Group посів 2 місце в рейтингу зрілості систем управління проектами як «Краща проектна команда» серед 26 провідних компаній України, за версією «Інвестгазети» і компанії «Технології Управління Спайдер Україна».

 

Рейтинг складений на основі 38 характеристик: наявність стандартів, регламентів та інструментів, характеристики проектного офісу, діяльність управляючого комітету, ключові ролі в проекті, життєвий цикл і система бюджетування проекту, характеристики реалізованих проектів і тих, що одночасно реалізуються, середній бюджет проектів, підвищення кваліфікації менеджерів проекту, розподілення відповідальності за результати.

 

Впродовж останніх 4 років середня кількість проектів, що реалізуються в УкрСиббанку, складає 30-40 в рік. За останній рік портфель проектів збільшився на 30%. Зараз в портфелі 76 проектів, з яких 36 вже успішно реалізовані.

 

«Інтеграція УкрСиббанку в міжнародну фінансову групу  BNP Paribas потребувала значних змін. Необхідно було організувати просту, централізовану систему управління і послідовну реалізацію численних проектів. Це спонукало до створення Центру управління проектами та Інвестиційного комітету для ведення та затвердження проектів», - розказує Заступник Голови Правління,  Головний операційний директор УкрСиббанку BNP Paribas Group Ліонель Дюмо.

 

Управління проектами в УкрСиббанку побудовано на чотирьох головних принципах: загальні правила та стандарти управління проектами, пріоритизація проектів і прозоре розподілення ресурсів, правильна комунікація по проектах і загальні інструменти управління, оцінка і відбір проектів на основі бізнес кейсу.

 

«В результаті використання такого підходу ми отримуємо детальний огляд проектів і їх відповідність стратегії банку, а також приймаємо зважені рішення по проектах завдяки глибокому аналізу можливості їх реалізації та співвідношення затрат і вигод», - доповнив Ліонель Дюмо.

 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.11.2011 р.: чисті активи - 41,23 млрд грн., капітал - 2,85 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 23,84 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 12,40 млрд грн., кошти фізичних осіб - 11,48 млрд грн. Регіональна мережа нараховує майже 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1550 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з банків з найвищим рейтингом у світі*. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА-» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's».


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com