УкрСиббанк посів 3-е місце за розміром банкоматної мережі


08.02.2011

УкрСиббанк BNP Paribas Group посів 3-е місце серед банків України за розміром банкоматної мережі збільшивши у минулому році кількість власних АТМ до 1630 одиниць. У 2010 році банк інвестував в банкоматну мережу, замінюючи старі моделі на сучасні, встановлюючи нові АТМ, у тому числі і cash-in, які дозволяють оплачувати платежі й кредити, а також поповнювати поточні та депозитні рахунки.

«Банк і надалі буде збільшувати число АТМ. В першу чергу це стосується депозитних сash-In банкоматів. На даний момент в УкрСиббанку 114 таких АТМ. У 2011 році ми плануємо подвоїти цю цифру, тому що такі банкомати дуже популярні. Так наші клієнти можуть заощадити час і зробити переказ, погасити кредит або оплатити рахунки прямо у банкоматі. Зараз УкрСиббанк має договір прийому платежів з більш ніж 8000 компаніями», - розповів Заступник Голови Правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Франсуа Бенароя.

Крім додаткових можливостей банкоматів величезну увагу УкрСиббанк приділяє доступності АТМ для клієнтів. Банк є учасником об'єднаної банкоматної мережі, тож власники платіжних карток можуть знімати готівку за звичними тарифами (без додаткової комісії) у більш ніж 5000 АТМ: ПАТ «Укрсоцбанк»; ПАТКБ «Правекс-Банк»; ПАТ Банк «Фінанси та Кредит», ВАТ «Родовід банк», ВАТ «Ощадбанк», а також компанії Euronet Worldwide Inc. Крім того, УкрСиббанк - член об'єднання Global ATM Alliance, що дозволяє клієнтам банку користуватися більше 40 000 банкоматами у 40 країнах світу за пільговими тарифами.

 

 

 

Про банк > Відділення та банкомати
Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.01.2011 р.: чисті активи - 46,12 млрд грн., капітал - 4,85 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 33,18 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 9,03 млрд грн., кошти фізичних осіб - 12,75 млрд грн. Регіональна мережа нараховує близько 750 відділень по всій території України. Понад 99,99% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з шести найсильніших банків світу* і найбільший банк в єврозоні за обсягами депозитів. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі, що дає BNP Paribas право на звання європейського лідера на міжнародному ринку фінансових послуг. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Анастасія Сергієнко Anastasiia.Sergiienko@ukrsibbank.com