УкрСиббанк представляє Французьку весну 2011


01.04.2011

«Концерт вогню»

Компанія «Ударні десантники»
Музично-піротехнічна вистава закриття Французької Весни

28 квітня, о 21.00, на Співочому полі у Києві відбудеться «Концерт вогню» – феєрична музично-піротехнічна вистава-закриття фестивалю Французька весна 2011 в Україні. Шоу представлятиме міжнародна компанія з організації вуличних спектаклів «Ударні десантники». 

Вже протягом 15 років ця група дає вистави по всьому світу, які вирізняються своїм неперевершеним гуркотом барабанів та витонченим піротехнічним вмінням. Поєднання музики та вогню – ось рушійна сила цієї динаміки, яка має свою власну нову мову, що водночас є мовою наших пращурів. Вона зрозуміла представникам усіх культур та країн.

Вистава «Концерт вогню» присвячена Чорнобильській катастрофі. Режисер шоу Раймон Габрієль так описує ідею спектаклю: «Чорнобиль, або як перейти від спогадів про абсурдну катастрофу до гімну життя, який складається з зойків, барабанів, іскор та вибухів».

 

 

 

 


 

УкрСиббанк BNP Paribas Group - найбільша французька інвестиція в Україні - банк позитивних змін п'ятий рік поспіль підтримує фестиваль культурних подій «Французька весна в Україні».

 

«Кожен рік ми чекаємо весну - час пробудження і розквіту. Разом з тим, для багатьох весна - це не тільки число у календарі, це відчинені двері у світ французької культури. Це час, коли, не перетинаючи кордонів, кожен з нас може цілий місяць насолоджуватися різноманітністю країни-законодавиці мистецтва і культури: побачити новинки короткометражного кіно, театральні постановки, вуличні шоу, виставки, оцінити силу французької творчості, - розповів Заступник Голова Правління УкрСиббанк BNP Paribas Group Франсуа Бенароя.


Кожен рік Французька весна різна. Вона язичницьким сяйвом опромінює все навколо у «Вогненній інсталяції» (2007р.), здіймається вгору легким вітром слідом за «Ловцем місяця» (2008р.), творить справжні «Дивацтва на воді» (2009р.), окриляє на «Площі янголів» ( 2010р.).

 

Соціальні проекти > Французька весна
Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.03.2011 р.: чисті активи - 46,36 млрд грн., капітал - 4,88 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 34,19 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 11,32 млрд грн., кошти фізичних осіб - 12,67 млрд грн. Регіональна мережа нараховує понад 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – 1631 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 99,99% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з шести найсильніших банків світу*. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com