УкрСиббанк представляє Французьку весну 2012


19.03.2012

УкрСиббанк BNP Paribas Group - банк позитивних змін - уже шостий рік поспіль підтримує Французьку весну. У 6 містах України: Києві, Донецьку, Львові, Одесі, Дніпропетровську та Харкові, пройдуть різноманітні заходи, які представлять сучасні тренди французької культури: театр, кіно, цирк, живопис, література, музика тощо.

 

Французька весна приходить до України уже 9-й рік, щоразу приносячи нові відтінки французького мистецтва. Відкриття фестивалю відбудеться 4 квітня о 20:30 на Софійській площі у Києві. Оркестр незвичайних музикантів у фантастичній виставі «Шалені дзвонарі» буде літати у небі, дивуючи усіх мистецтвом передзвону. Цей мотив без будь-якого підсилювача зможуть почути тисячі людей.

 

«Ми з величезним задоволенням уже 6-й рік поспіль продовжуємо партнерство з Французьким інститутом і посольством Франції у проведенні цього фестивалю. УкрСиббанк - найбільша французька інвестиція в Україні, бере на себе цю почесну роль, навіть незважаючи на економічні складнощі, які ми долаємо сьогодні. Ми вважаємо, що вкрай важливо усіляко підтримувати цю культурну подію. Безсумнівно, цього року Французька весна принесе до українських міст справжнє свято культури, мистецтва та розваг», - розповів Голова Правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Філіп Жоаньє.

 Соціальні проекти > Французька весна

 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.03.2012 р.: чисті активи - 32,81 млрд грн., капітал - 1,28 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 19,81 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 12,71 млрд грн., кошти фізичних осіб - 11,09 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1600 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в 80 країнах світу і нараховує понад 200 000 співробітників, 150 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччини, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне положення на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.
BNP Paribas має один з найвищих рейтингів у світі «AA-» за версією міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor's
 


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com