УкрСиббанк представляє панораму французького кіно у рамках фестивалю «Французька весна»


02.04.2013

7 років поспіль фестиваль «Французька весна» відбувається за підтримки УкрСиббанку BNP Paribas Group. Цього року УкрСиббанк виступає партнером кінопрограми фестивалю, яка буде дуже насиченою, різноманітною та захоплюючою.

 

Вже традиційно квітень в Україні пройде під знаком французького мистецтва, цікавих зустрічей, відкриттів та позитивних емоцій. 10-й ювілейний фестиваль представляє багату мистецьку програму – як оригінальні проекти з Франції, так і цікаві спільні франко-українські починання. Різноманітні культурні заходи зустрічатимуть 6 міст України: Києві, Донецьку, Львові, Одесі, Дніпропетровську та Харкові.

 

Фестиваль відкриється 2 квітня о 20.00 у Національному Ботанічному саду ім. М. Гришка вуличною виставою «Вогні» від компанії «La Machine». Кульмінація дійства - велике піротехнічне шоу, яке захоплює подих тисяч відвідувачів.

 

Панорама французького кіно подарує кіно-концерт «Жорж Мельєс», довгоочікувані допрем’єрні покази у рамках яких відбудеться гучна прем’єра фільму «Мебіус» та цикл «Шукайте шпигуна», а також довгі ночі короткого метра та багато інших сюрпризів. Родзинкою цьогорічного репертуару стануть кінокартини, які знімалися у Києві та за участю українських акторів.


«УкрСиббанк із задоволенням продовжує партнерство з Французьким інститутом та посольством Франції у проведенні цього фестивалю. Впевнений, 10-та ювілейна «Французька весна» принесе до українських міст справжнє свято культури, мистецтва та розваг», - розповів Голова Правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Філіп Жоаньє.

 

Детальніше про графік подій шукайте на сайті банку www.ukrsibbank.com/uk/french-spring.html

 


 

 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.03.2013 р.: чисті активи - 26,75 млрд грн., капітал - 2,63 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 16,79 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 10,65 млрд грн., кошти фізичних осіб - 10,51 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 650 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1600 АТМ – третя за розміром в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 80 країнах світу і нараховує біля 200 000 співробітників, 150 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччини, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне положення на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com