УкрСиббанк Private Banking – двічі кращий за версією журналів The Banker і PWM


30.10.2014

УкрСиббанк Private Banking другий рік поспіль став тріумфатором рейтингу Private Banking Awards від провідних британських журналів The Banker і PWM, що входять до групи Financial Times. За результатами успішної минулорічної роботи банку авторитетне журі присудило йому звання «Best Private Bank in Ukraine 2014».

 

«Високий рівень обслуговування та багаторічний досвід BNP Paribas Group на ринку приватного крупного капіталу дозволили нам завоювати довіру та лояльність клієнтів. Нам особливо приємно, що всебічний розвиток нашого бізнесу в непростий для країни час визнано міжнародними експертами, – зазначив Олексій Александров, заступник голови правління, начальник департаменту персонального банківського обслуговування УкрСиббанку BNP Paribas Group. – Стати лідером на ринку завжди складно, але утримати високу планку, стабільно виправдовуючи довіру та перевершуючи очікування найвимогливіших клієнтів, – ось справжній виклик. І для нас честь його прийняти».

 УкрСиббанк можна справедливо вважити лідером українського ринку в сегменті private banking. У різні роки банк визнавали кращим в Україні за версією Global Finance, кращим Private Banking у рейтингу ділового видання «Инвестгазета», а в  2012, 2013 і 2014 роках він отримав титул «Кращий сервіс Private Banking» в Україні за версією Euromoney.

 

Сьогодні УкрСиббанк Private Banking обслуговує близько 2200 клієнтів, надаючи ексклюзивні послуги відповідно до кращих світових стандартів, можливостей і багаторічного досвіду BNP Paribas Group.

 

Детальну інформацію про церемонію можна знайти на сайті Private Banking Awards: www.pwmnet.com/Awards/Global-Private-Banking-Awards-2014-Winners-and-highly-commended