УкрСиббанк Private Banking – генеральний спонсор Другої Міжнародної конференції «Private Banking. Україна – 2009»


16.12.2009
«УкрСиббанк» Private Banking виступив генеральним спонсором Другої Міжнародної конференції «Private Banking. Україна – 2009», яка відбулась 1-2 грудня 2009 року в готелі «Воздвиженський». На конференції учасники обговорили перспективи розвитку приватного банківського обслуговування, питання впливу фінансово-економічної ситуації у світі на ринок Private Banking, заходи забезпечення стабільної бізнес-моделі Private Banking у пост-кризові часи тощо.

«Конференція стала продовженням традиції, розпочатої ще у 2008 році, коли була організована перша в Україні міжнародна конференція, присвячена питанням розвитку направлення Private Banking. Міжнародна конференція Private Banking за участі найкращих спеціалістів із Росії, Швейцарії, країн Балтії, Великої Британії, Люксембургу, України – чудовий майданчик для професійного обговорення й точка старту нових концепцій та ідей, – зазначив Олексій Александров, Помічник Голови Правління, начальник Департаменту приватних банківських послуг Private Banking «УкрСиббанк» BNP Paribas Group. – З появою першого покоління українських приватних банкірів, виникла необхідність у обміні досвідом, а також формуванням єдиних підходів й культури приватного банкінгу в Україні».

Конференція викликала підвищений інтерес європейських та російських фінансових структур – лідерів у області Рrivate Вanking, які активно намагаються бути ближче до заможних клієнтів України. Також у конференції взяли участь представники провідних українських та зарубіжних банків, НБУ України та консалтингових компаній Швейцарії, Австрії, Люксембургу, Германії й Росії. Разом з тим, відомі українські спеціалісти, які активно розвивають направлення Рrivate Вanking, поділились досвідом роботи з клієнтами та обговорили питання розвитку стратегії бізнесу Private Banking на найближчий час.Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 24 грудня 2001 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.11.2009 р.: чисті активи – 47,7 млрд. грн., капітал – 7,2 млрд. грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 39,4 млрд. грн., кошти корпоративних клієнтів – 6,5 млрд. грн., кошти фізичних осіб – 9,2 млрд. грн. На сьогоднішній день регіональна мережа нараховує біля 800 відділень по всій території України. 81,42% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з 6 найбільших банків у світі згідно даних міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor’s*. Група, представлена у 85 країнах, є європейським лідером на міжнародному ринку фінансових послуг. Кількість співробітників перевищує 205 000 чоловік, включно 162 200 у Європі. BNP Paribas посідає провідні позиції у трьох сегментах: Роздрібний, Інвестиційний та Корпоративний бізнес. Внутрішніми ринками групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. BNP Paribas посідає істотні позиції в США, а також найсильніші позиції в Азії та на ринках, які розвиваються.
* в межах своєї категорії


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Ганна Глінко Anna.Glinko@ukrsibbank.com
Тимофій Мезенцев Timofey.Mezentsev@ukrsibbank.com