УкрСиббанк Private Banking - меценат музею Михайла Булгакова


20.08.2010

У серпні 2010 року дружба УкрСиббанку Private Banking з літературно-меморіальним музеєм Михайла Булгакова втілилася в меценатський проект. За 20 років існування музей зібрав у своїх стінах значну спадщину великого письменника, надаючи відвідувачам унікальну можливість доторкнутися до життя майстра. Проте, за час існування музею, сама будівля так і не була відреставрована.

Опікування УкрСиббанку Private Banking спрямовано на реалізацію капітального ремонту, а також на підтримку проектів музею, видання книги про Булгакова та популяризацію його творчості.

УкрСиббанк Private Banking вже кілька років підтримує теплі дружні відносини з літературно-меморіальним музеєм М.А. Булгакова. Такий розвиток подій закономірний, тому що офіс Private Banking знаходиться по сусідству з музеєм.

«Крім сусідства, нам близькі цінності, якими живе музей. Адже для УкрСиббанк Private Banking також дуже важливо збереження культурного надбання для майбутніх поколінь, - зазначив Олексій Александров, Помічник Голови Правління, начальник Департаменту персональних банківських послуг Private Banking УкрСиббанку BNP Paribas Group. - Музей потребує підтримки та збереження спадщини. В УкрСиббанку відкрито рахунок фонду сприяння музею М.А. Булгакова і будь-хто може внести кошти в його підтримку».

Більш детальну інформацію про благодійний проект можна знайти на сайті УкрСиббанк Private Banking: www.privatebanking.com.ua.
Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com)– зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.08.2010 р.: чисті активи - 43,58 млрд. грн., Капітал - 5,65 млрд. грн., Кредитно-інвестиційний портфель складає 31,63 млрд. грн., Кошти корпоративних клієнтів - 8,09 млрд. грн., кошти фізичних осіб - 12,23 млрд. грн. На сьогоднішній день регіональна мережа нараховує більше 700 відділень по всій території України. 81,42% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори Банку — міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «Українська аудиторська служба». Генеральним страховиком УкрСиббанку є ЗАТ СК АХА Україна.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з шести найсильніших банків світу* і найбільший банк в єврозоні за обсягами депозитів. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, включаючи 160 000 у Європі, що дає BNP Paribas право на звання європейського лідера на міжнародному ринку фінансових послуг. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні представництва в Азії, які швидко розвиваються.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Анастасія Сергієнко Anastasiia.Sergiienko@ukrsibbank.com