УкрСиббанк Private Banking очолив Комітет з приватного банківського обслуговування


20.08.2010

Нещодавно відбулося друге засідання Комітету з приватного банківського обслуговування при Асоціації українських банків (АУБ). Завдання Комітету достатньо амбітні: проведення першого системного дослідження ринку Private Banking в Україні, організація програми підготовки фахівців бізнесу, обговорення найбільш гострих законодавчих проблем і т.ін.

 

В результаті засідання  обрано керівництво комітету: головою призначено
начальника Департаменту персональних банківських послуг УкрСиббанку - Олексія Александрова; заступником Голови Комітету - радника Президента АУБ Олексія Куща; другим заступником Голови - керівника дирекції персональних рішень Альфа-Банку Максима Шахалова.

 

«Завдяки роботі комітету з приватного банківського обслуговування будуть закладатися фундаментальні традиції роботи Private Banking в Україні, - прокоментував Олексій Александров, начальник Департаменту персональних банківських послуг УкрСиббанку BNP Paribas Group, Голова комітету. - Вперше банки усвідомили, що подібні рішення через особливості обслуговування VIP клієнтів, потребують системних підходів».

Інтерес до співпраці у виробленні нових бізнес рішень у сфері Private Banking зростає. Підтвердження цього - чимала кількість фінустанов, які взяли участь у другому засіданні. Комітет - ефективна платформа для тих, хто зацікавлений у тематиці обслуговування великого приватного капіталу в Україні.

Засідання Комітету будуть проводитися регулярно. Приєднатися до роботи може кожен представник ринку приватних банківських послуг в Україні.




Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com)– зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.08.2010 р.: чисті активи - 43,58 млрд. грн., Капітал - 5,65 млрд. грн., Кредитно-інвестиційний портфель складає 31,63 млрд. грн., Кошти корпоративних клієнтів - 8,09 млрд. грн., кошти фізичних осіб - 12,23 млрд. грн. На сьогоднішній день регіональна мережа нараховує більше 700 відділень по всій території України. 81,42% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори Банку — міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «Українська аудиторська служба». Генеральним страховиком УкрСиббанку є ЗАТ СК АХА Україна.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з шести найсильніших банків світу* і найбільший банк в єврозоні за обсягами депозитів. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, включаючи 160 000 у Європі, що дає BNP Paribas право на звання європейського лідера на міжнародному ринку фінансових послуг. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні представництва в Азії, які швидко розвиваються.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Анастасія Сергієнко Anastasiia.Sergiienko@ukrsibbank.com