УкрСиббанк Private Banking - переможець Luxury Lifestyle Awards 2010


02.12.2010

Private Banking УкрСиббанк BNP Paribas Group став переможцем щорічної всеукраїнської премії Luxury Lifestyle Awards у номінації. Це єдина в Україні професійна премія в індустрії розкоші. Її мета - формування відкритого, прозорого та професійного ринку товарів і послуг класу люкс. Лауреатами нагороди стають лише найкращі компанії і бренди, які відповідають вимогам досвідчених і вимогливих споживачів.

«Премія Luxury Lifestyle Awards - це показник винятковості УкрСиббанку в очах професійної спільноти, визнання професіоналізму та високої якості послуг Private Banking», - підкреслив Помічник Голови Правління, начальник Департаменту персональних банківських послуг Private Banking УкрСиббанк BNP Paribas Group Олексій Александров.

«Ця нагорода стала важливою подією для команди УкрСиббанк Private Banking. Все що ми створюємо - ми робимо для наших клієнтів. Адже головне в нашій роботі - відповідати очікуванням і вимогам найвибагливіших клієнтів. І нам дуже приємно, що наші старання у формуванні індустрії розкоші відзначені премією Luxury Lifestyle Awards», - продовжила керівник програм лояльності Департаменту персональних банківських послуг Private Banking УкрСиббанк BNP Paribas Group Ганна Курашина.

Премія Luxury Lifestyle Awards спрямована на отримання об'єктивної та незалежної оцінки компаній. Прозорість дослідження та дотримання методології у процесі вибору лауреатів гарантується офіційним аудитором - міжнародною компанією PricewaterhouseCoopers.


Більш детальну інформацію про Luxury Lifestyle Awards можна знайти на сайті організаторів: www.luxuryawards.com.ua

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com– зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.11.2010 р.: чисті активи - 44,00 млрд грн., капітал - 4,72 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 33,17 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 8,18 млрд грн., кошти фізичних осіб - 12,27 млрд грн. Регіональна мережа нараховує біля 750 відділень по всій території України. 81,42% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «Українська аудиторська служба».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з шести найсильніших банків світу* та найбільший банк в єврозоні за обсягами депозитів. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі, що дає BNP Paribas право на звання європейського лідера на міжнародному ринку фінансових послуг. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Анастасія Сергієнко Anastasiia.Sergiienko@ukrsibbank.com