УкрСиббанк Private Banking взяв участь у засіданні круглого столу досвід застосування послуг Lifestyle Management


15.12.2009
У листопаді 2009 року «УкрСиббанк» Private Banking взяв участь у засіданні круглого столу «Private Banking: досвід ефективного застосування комплексу Lifestyle Management», організованому в Москві за участю провідних топ-менеджерів та керівників різних підрозділів Private Banking російських, українських та європейських банків. Ведучим зустрічі та модератором круглого столу був Олексій Гусєв, головний експерт Російської Академії Держслужби з питань Private Banking при Президенті Російської Федерації.

Учасники обговорили питання формування й розвитку програм лояльності та Lifestyle Management. Жвавий інтерес викликало питання використання консьєрж-сервісу, як інструмента зміцнення лояльності VIP клієнтів.

«Проведення круглого столу на тему комплексу послуг Lifestyle Management, надає чудову можливість вивчити й обговорити практичний досвід таких авторитетних гравців на російському ринку, як Уралсиб 121, а також нового та успішного рішення М2М, - зазначив Олексій Александров, Помічник Голови Правління, начальник Департаменту приватних банківських послуг Private Banking «УкрСиббанк» BNP Paribas Group. – Наш досвід, як нам здається, не менш корисний колегам, партнерам, конкурентам, які ще не визначилися з форматом рішення побудови програми LSM».

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 24 грудня 2001 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.11.2009 р.: чисті активи – 47,7 млрд. грн., капітал – 7,2 млрд. грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 39,4 млрд. грн., кошти корпоративних клієнтів – 6,5 млрд. грн., кошти фізичних осіб – 9,2 млрд. грн. На сьогоднішній день регіональна мережа нараховує біля 800 відділень по всій території України. 81,42% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з 6 найбільших банків у світі згідно даних міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor’s*. Група, представлена у 85 країнах, є європейським лідером на міжнародному ринку фінансових послуг. Кількість співробітників перевищує 205 000 чоловік, включно 162 200 у Європі. BNP Paribas посідає провідні позиції у трьох сегментах: Роздрібний, Інвестиційний та Корпоративний бізнес. Внутрішніми ринками групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. BNP Paribas посідає істотні позиції в США, а також найсильніші позиції в Азії та на ринках, які розвиваються.
* в межах своєї категорії


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Ганна Глінко Anna.Glinko@ukrsibbank.com
Тимофій Мезенцев Timofey.Mezentsev@ukrsibbank.com