УкрСиббанк призупиняє діяльність у Криму


14.04.2014

З 14 квітня УкрСиббанк BNP Paribas Group з незалежних від банку причин призупиняє роботу 18 своїх відділень у Криму. Водночас, у містах, де знаходиться основна кількість наших клієнтів – Севастополь, Сімферополь, Керч, Євпаторія та Ялта, – залишиться по одному відділенню банку.

 

Зробивши все для збереження роботи в Криму, УкрСиббанк, що входить до групи найбільших, прийняв рішення призупинити діяльність у регіоні.

 

Погашення кредитів буде доступним для кримських клієнтів в 5 відділеннях УкрСиббанку:


м. Керч, вул. Козлова, 1, відділення №619;

м. Євпаторія, пр. Перемоги, 47, відділення №618;

м. Севастополь, вул Леніна, 33, відділення №620;

м. Ялта, вул. Московська, 47, відділення №867;

м. Сімферополь, пр. Перемоги, 4, відділення №600.

 

Отримати депозити, здійснити керування коштами на поточних рахунках та ін. можна у відділенні УкрСиббанку №210, яке розташоване у Миколаєві по вул. Адмірала Макарова, 60-В.

 

Увесь спектр банківських операцій, серед яких управління рахунками, грошові перекази, відкриття депозитів та ін., як завжди доступний клієнтам через інтернет-банкінг, а також у відділеннях Миколаєва, Херсона, Запоріжжя та інших міст України.

 

Як відповідальний роботодавець УкрСиббанк виконає всі відповідні зобов'язання, передбачені законодавством України. Частина співробітників продовжать працювати в УкрСиббанку на території Криму або можуть бути працевлаштовані в інших регіонах України.

 

Будучи частиною міжнародної банківської групи BNP Paribas, УкрСиббанк підтверджує повне і своєчасне виконання своїх зобов'язань перед усіма клієнтами у повному обсязі. Банк безумовно буде виконувати всі свої зобов'язання відповідно до укладених договорів. Всі зобов'язання УкрСиббанку, в тому числі за платіжними картками, депозитами, рахунками та іншому обслуговуванню, є дійсними до повного виконання договірних зобов'язань.

 

 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 31.01.2014 р.: чисті активи – 22,811 млрд грн, капітал – 2,65 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель складає 15,375млрд грн, кошти корпоративних клієнтів – 7,336 млрд грн, кошти фізичних осіб – 8,673 млрд грн. Регіональна мережа нараховує понад 500 відділень по всій Україні, банкоматна мережа – понад 1300 АТМ. Понад 84.99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 80 країнах світу і нараховує близько 190 000 співробітників. BNP Paribas посідає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також посідає провідні позиції в Європі, має міцний стан на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71

Тетяна Шикерява tetiana.shykeriava@ukrsibbank.com

Олександр Шевченко oleksandr.shevchenko@ukrsibbank.com