УкрСиббанк продав 116 своїх банкоматів компанії ТОВ «Євронет Україна»


14.11.2011

УкрСиббанк BNP Paribas Group продає і передає в обслуговування ТОВ «Євронет Україна» 116 банкоматів, встановлених переважно в мережевих магазинах і великих торгових центрах таких міст як Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Львів, Одеса і Харків.

 

Передача відбудеться у листопаді-грудні 2011 року. Для держателів платіжних карток УкрСиббанку зняття готівки у банкоматах ТОВ «Євронет Україна»  здійснюється за тими ж тарифами, що і в банкоматах УкрСиббанку. Місце розташування банкоматів, що будуть передані компанії «Євронет», не зміниться. Для спрощення впізнання протягом року на таких банкоматах будуть присутні наклейки УкрСиббанку.

 

Компанія «Євронет Україна», як член об'єднаної банкоматної мережі, що складається з понад 5 000 банкоматів по всій Україні, є надійним і стабільним партнером УкрСиббанку з 2009 року.

 

«Сьогодні власна банкоматна мережа УкрСиббанку налічує понад 1600 банкоматів – це третя за розміром мережа в Україні. Банк входить до складу однієї з найбільших об'єднаних банкоматних мереж, що дозволяє клієнтам УкрСиббанку знімати готівку без додаткових комісій в більш ніж 5000 банкоматів УкрСиббанку та банків-партнерів по всій країні», –  сказав Заступник Голови Правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.10.2011 р.: чисті активи - 42,23 млрд грн., капітал - 3,62 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 25,47 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 11,19 млрд грн., кошти фізичних осіб - 11,54 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1600 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з банків з найвищим рейтингом у світі*. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com