УкрСиббанк провів збори акціонерів


29.10.2009
27 жовтня 2009 року відбулися позачергові загальні збори акціонерів УкрСиббанк BNP Paribas Group.
 
За підсумками зборів:
 
Засновницькі документи банку приведені у відповідність до вимог Закону України «Про акціонерні товариства».
 
Офіційна назва Акціонерний комерційний інноваційний банк «УкрСиббанк» (АКІБ «УкрСиббанк») змінилася на Публічне акціонерне товариство «УкрСиббанк» (АТ «УкрСиббанк»).
 
Також загальними зборами акціонерів прийнято рішення про заміну одного з представників BNP Paribas у складі Наглядової Ради банку. Замість Гідо Ван Хауєрмайрена (Guido Van Hauwermeiren), членом Наглядової ради банку обраний представник Камій Фоль (Camille Fohl).
 
Для довідки:
 
УкрСиббанк (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 24 грудня 2001 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.09.2009 р.: чисті активи – 50,5 млрд. грн., капітал – 6,9 млрд. грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 40,7 млрд. грн., кошти корпоративних клієнтів – 6,8 млрд. грн., кошти фізичних осіб – 9,2 млрд. грн. На сьогоднішній день регіональна мережа нараховує більше 890 відділень по всій території України. 81,42% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group.
BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – європейський лідер на міжнародному ринку банківських і фінансових послуг та один з 6 найбільших банків у світі згідно даним міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor’s. Група представлена в більш ніж 85 країнах, кількість співробітників 173 000 людей, включаючи 132 700 у Європі. Група посідає провідні позиції у трьох основних сегментах: корпоративний і інвестиційний бізнес, управління активами та роздрібний бізнес. Присутня у Європі в усіх своїх напрямках діяльності, основними для банку двома внутрішніми ринками в роздрібному бізнесі є Франція та Італія. BNP Paribas посідає істотні позиції в США, а також найсильніші позиції в Азії та на ринках, які розвиваються.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Ганна Глінко Anna.Glinko@ukrsibbank.com
Тимофій Мезенцев Timofey.Mezentsev@ukrsibbank.com