УкрСиббанк розширює мережу банківських терміналів


14.12.2011

УкрСиббанк BNP Paribas Group та компанія «Реноме-Смарт» розпочали реалізацію спільного проекту із впровадження інформаційно-транзакційних терміналів-кіосків у відділеннях УкрСиббанку по всій Україні.

 

Перші 10 зі 125 кіосків вже введено в експлуатацію у київських відділеннях банку, решту планується запустити по всій Україні з січня 2012 року.

За допомогою кіосків клієнти самостійно можуть швидко сплачувати за споживчі кредити, поповнювати карткові та мобільні рахунки, підключати послугу GSM-банкінгу та багато іншого.

 

«УкрСиббанк постійно працює над вдосконаленням та покращенням якості обслуговування. Впровадження терміналів-кіосків – ще один крок на шляху до високих європейських стандартів сервісу. Нові багатофункціональні пристрої дозволять зменшити черги у касах, нададуть клієнтам можливість економити час і самостійно та безпечно виконувати банківські операції»,  – повідомив заступник Голови Правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.11.2011 р.: чисті активи - 41,23 млрд грн., капітал - 2,85 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 23,84 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 12,40 млрд грн., кошти фізичних осіб - 11,48 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1550 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з банків з найвищим рейтингом у світі*. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА-» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's».


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com