УкрСиббанк – серед кращих у «Рейтингу проектного менеджменту 2013»


28.11.2013

УкрСиббанк BNP Paribas Group увійшов до ТОП–5 українських компаній у «Рейтингу проектного менеджменту 2013» серед 219 провідних компаній України, що був організований компанією «Технології Управління Спайдер Україна» за підтримки Project Management Institute (США) в Україні та телеканалу БТБ.

 

Визначення кращої компанії з управління проектами побудовано за принципом оцінки рівня зрілості системи управління проектами компанії на підставі міжнародних стандартів з управління проектами (стандарти PMI та ISO). За основу при складанні рейтингу бралися результати аналізу заповнених компаніями-учасниками анкет у вересні–жовтні 2013 року. Методика визначення місця у рейтингу складалася з двох частин: розрахункові показники та опитування. В дослідженні взяли участь 219 провідних компаній України, нагородження 10 фіналістів відбулося в рамках міжнародного «Форуму проектного менеджменту» 21-22 листопада 2013 року.

 

Впровадження корпоративної системи управління проектами в УкрСиббанку бере початок з 2006 року. Впродовж останніх трьох років середня кількість проектів, що реалізуються в УкрСиббанку, нараховує 40-50 на рік. Зараз у портфелі банку 82 проекти, 48 з яких вже успішно реалізовані в 2013 році.

 

«Незважаючи на те, що порівняно з іншими провідними компаніями, УкрСиббанк інвестує значно менше в автоматизацію процесів управління проектами, ми здобули почесне місце в п’ятірці найбільш розвинених в області управління проектами компаній України, – зазначає начальник Центру управління проектами та корпоративними питаннями УкрСиббанку Алла Ярмоленко. – Корпоративна система управління проектами існує в УкрСиббанку вже 7 років, і за цей час вона еволюціонувала з дуже простих процесів у зрілу систему управління проектами та портфелем проектів. За цей довгий час ми переконалися у тому, що проектний підхід дає змогу найефективніше використовувати ресурси банку. Зараз ми знаходимося у тренді розвитку проектного менеджменту в Україні та світі – коли головною ціллю реалізації проектів є досягнення максимальних результатів, які позитивно впливають на діяльність організації. Тобто на сьогоднішній день, успішний проект в УкрСиббанку – це не тільки той проект, що закінчився у визначений термін, не перевищив бюджет та зазначені рамки проекту, а ще й той, що досяг своїх фінансових показників, зазначених у його бізнес-кейсі. Нам дуже приємно отримати цю винагороду та бути серед найкращих компаній України з точки зору зрілості проектного управління, але в нас ще є зони для розвитку та вдосконалення. Вони вже визначені, і ми вже працюємо над ними».

«Рейтинг проектного менеджменту» – єдиний в Україні рейтинг компаній у сфері управління проектами. Традиційно рейтинг виділяє найбільш ефективні та прогресивні компанії на ринку.

 

 

 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.07.2013 р.: чисті активи – 27,37 млрд грн, капітал – 2,64 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель складає 16,05 млрд грн, кошти корпоративних клієнтів – 10,76 млрд грн, кошти фізичних осіб – 10,46 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 650 відділень по всій Україні, банкоматна мережа – понад 1600 АТМ – третя за розміром в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) має присутність у майже 80 країнах світу і нараховує близько 190 000 співробітників, 145 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також посідає провідне місце в Європі, має міцні позиції на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.
Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71

Тетяна Шикерява tetiana.shykeriava@ukrsibbank.com

Олександр Шевченко oleksandr.shevchenko@ukrsibbank.com

Мар’яна Лилик mariana.lylyk@ukrsibbank.com