УкрСиббанк удостоєний нагороди «Кращий Private Banking»


05.12.2012

УкрСиббанк BNP Paribas Group переміг у номінації «Кращий Private Banking» у рейтингу «Ukrainian Banker Awards 2012» за версією ділового видання «Інвестгазета».

 

 

Переможців премії визначали на підставі результатів голосування за кращі банки у 20 номінаціях протягом двох місяців на сайтах видавництва, а також опитування найбільших підприємців країни, експертів фінансового ринку та клієнтів банків. В цілому проаналізовано понад 5 тисяч анкет.

 

«Нам дуже приємно отримати нагороду від авторитетного фінансового видання. Для команди УкрСиббанк Private Banking – це безперечний фактор мотивації: як мінімум підтверджувати цей почесний статус і зберігати довіру клієнтів, як максимум зробити крок вперед у розвитку, - говорить начальник департаменту персональних банківських послуг УкрСиббанку BNP Paribas Group Олексій Александров. - Той факт, що видання виділило напрямок private banking в окрему номінацію, свідчить про розвиток усієї індустрії обслуговування великого приватного капіталу. Це досягнення всіх банків-партнерів, які працюють над становленням бізнесу та розвитком ефективного ринку private banking в Україні, формуванням професії приватного банкіра».

 

Ця престижна нагорода – ще одне підтвердження лідерства УкрСиббанку у сфері обслуговування великого приватного капіталу. На початку 2012 року УкрСиббанк отримав нагороду «Кращий сервіс Private Banking» в Україні від міжнародного ділового видання Euromoney.

 


Про банк > Нагороди банк

 

 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.11.2012 р.: чисті активи - 28,46 млрд грн., капітал - 2,61 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 16,96 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 11,43 млрд грн., кошти фізичних осіб - 10,34 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 650 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1600 АТМ – третя за розміром в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 80 країнах світу і нараховує біля 200 000 співробітників, 150 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччини, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне положення на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com