УкрСиббанк удостоєний нагороди Straight-Through Processing Excellence Award від Deutsche Bank за бездоганну якість проведення платежів у євро


07.06.2012

УкрСиббанк удостоєний нагороди Straight-Through Processing Excellence Award за бездоганну якість платежів у євро в 2011 р. Ця почесна премія щорічно вручається відомим зарубіжним банком Deutsche Bank банкам-кореспондентам, які показали найвищий відсоток платежів, що не потребують ручної обробки.


Висока якість формування платежів виключає ручне втручання при обробці платежів банками-кореспондентами по всій трасі проходження платежу. Це дозволяє поліпшити якість послуг за рахунок скорочення часу здійснення платежів і забезпечення коректності їх виконання банками-кореспондентами.

«Ця нагорода - найкраще підтвердження турботи УкрСиббанку про своїх клієнтів. Це результат слідування кращим міжнародним практикам, ефективної роботи команди банку у сфері централізації обслуговування міжнародних розрахунків. Ми і надалі будемо удосконалювати наші внутрішні процеси, зміцнюючи провідні позиції у сфері якості банківського сервісу та забезпечуючи клієнтам стабільно високий рівень супроводу їх зовнішньоекономічної діяльності», - прокоментував Заступник Голови Правління, Головний операційний директор УкрСиббанку BNP Paribas Group Ліонель Дюмо.

 

УкрСиббанк має розгалужену мережу кореспондентських рахунків в усіх основних валютах у провідних міжнародних банках, що дозволяє задовольнити потреби в обслуговуванні міжнародних розрахунків як компаній, так і фізичних осіб.

 

 

 

 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.05.2012 р.: чисті активи - 29,32 млрд грн., капітал - 1,23 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 18,53 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 9,99 млрд грн., кошти фізичних осіб - 11,23 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 650 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1700 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в 80 країнах світу і нараховує понад 200 000 співробітників, 150 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччини, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне положення на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com