УкрСиббанк увійшов до п’ятірки найнадійніших банків України


07.11.2014

УкрСиббанк BNP Paribas Group посів четверте місце у рейтингу найнадійніших банків України, що був укладений журналом «Новое время» спільно з інвестиційною компанією Dragon Capital. У підсумковій таблиці УкрСиббанк поступився місцем лише двом державним банкам, а за кількістю загальних залікових балів (21 з 23, отриманих лідером рейтингу) розділив третє місце з іще одним міжнародним банком.

 

При створенні рейтингу враховувалися достатність капіталу, ліквідність, підтримка акціонерів, стійкість фондування, ефективність діяльності (рентабельність капіталу, розмір чистої відсоткової маржі, співвідношення операційних витрат до доходів банку), якісні показники банку (прозорість діяльності, збалансованість ризик-менеджменту, репутація банку, його менеджменту та акціонерів) і динаміка депозитів.

 

Достатність капіталу УкрСиббанку складає 21% (при мінімально допустимому рівні 10%), ліквідність – 28%, стійкість фондування – 87%. Також високу оцінку отримала підтримка акціонерів – показник, що відображає можливість отримання банком додаткового фінансування у складній ситуації.

 

«За повної та незмінної підтримки BNP Paribas Group, УкрСиббанк є одним із ключових гравців на українському банківському ринку та залишиться таким у майбутньому. Я абсолютно впевнений у здатності колективу УкрСиббанку адаптувати банк до умов непростої політичної та економічної ситуації в країні, – підкреслив Жан-Поль Сабе, голова наглядової ради УкрСиббанку BNP Paribas Group. – У цей складний час УкрСиббанк має намір лишатися міцною опорою для своїх клієнтів та дотримуватися найвищих стандартів обслуговування. Я підтверджую, що у BNP Paribas Group немає жодного наміру залишати український ринок».

 

 

 
 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 31.08.2014 року: чисті активи – 26,660 млрд грн, капітал – 1,836 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель складає 18,661 млрд грн, кошти корпоративних клієнтів – 9,653 млрд грн, кошти фізичних осіб – 9,249 млрд грн. Регіональна мережа нараховує близько 500 відділень по всій Україні, банкоматна мережа – понад 1300 АТМ. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій – ЄБРР.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 75 країнах світу, нараховує близько 185 000 співробітників і обслуговує 27 мільйонів клієнтів у 6800 відділеннях. Будучи провідною групою в Єврозоні з консолідованим капіталом у 87,6 млн євро, BNP Paribas посідає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також посідає провідні позиції в Європі, має міцний стан на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії. BNP Paribas – банківський бренд №1 в Європі за версією Brand Finance Banking у 2014 році.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71

Олександр Шевченко oleksandr.shevchenko@ukrsibbank.com

Євгенія Тичинська yevheniia.tychynska@ukrsibbank.com