УкрСиббанк відчинив двері позитивним змінам у самому центрі Києва


17.02.2011

У 2011 році у серці столиці, на вул. Хрещатик, 24, з’явилось сучасне відділення УкрСиббанку нового формату. Банк покращує торгову мережу, поєднуючи передові технології, сучасний дизайн та високу якість сервісу.

«Нове приміщення банку – це простора, світла і дуже затишна будівля. Відділення має сучасне оснащення и засоби зв’язку, які дозволяють оперативно виконувати всі фінансові операції. Тут представлений повний спектр продуктів та сервісів, як для індивідуальних клієнтів, так і для юридичних осіб. Будь-який клієнт в комфортних умовах може провести потрібні операції, а також отримати консультацію спеціалістів або допомогу персонального фінансового менеджера. Для зручності клієнтів у відділенні встановлений Cash-in. Це сучасний банкомат з функціями прийняття готівки, поповнення рахунку, погашення кредиту у гривнях чи доларах й багатьма іншими можливостями», - розповідає начальник Київського Регіонального Департаменту УкрСиббанк BNP Paribas Group Владлен Дєдков.

Покращення торгової мережі й інвестиції у якість обслуговування клієнтів є надзвичайно важливим аспектом для успішного розвитку фінансової установи на ринку. «Сьогодні УкрСиббанк обслуговує понад 2 мільйони клієнтів. Такою довірою та лояльністю жителів України, підприємців і корпоративних компаній банк користується завдяки якісному обслуговуванню», - розповів Заступник Голови Правління УкрСиббанк BNP Paribas Group Франсуа Бенароя.

За результатами «Регулярного дослідження ринку банківських послуг для фізичних осіб» компанії GfK Ukraine у 2010 р., УкрСиббанк зайняв перше місце в рейтингу якості обслуговування серед великих банків.
Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій.  Станом на 01.02.2011 р.: чисті активи - 44,52 млрд грн., капітал - 4,78 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 34,07 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 8,91 млрд грн., кошти фізичних осіб - 12,65 млрд грн. Регіональна мережа нараховує понад 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – 1631 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 99,99% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з шести найсильніших банків світу* і найбільший банк в Єврозоні за обсягами депозитів. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі, що дає BNP Paribas право на звання європейського лідера на міжнародному ринку фінансових послуг. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Анастасія Сергієнко Anastasiia.Sergiienko@ukrsibbank.com