УкрСиббанк відкрив кореспондентський рахунок у китайських юанях


24.04.2012

У квітні 2012 року УкрСиббанк BNP Paribas Group відкрив власний кореспондентський рахунок у китайських юанях (CNY), маючи на меті розширення переліку послуг для клієнтів, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю.

 

«Відкриття зазначеного рахунку надасть можливість клієнтам банку здійснювати розрахунки за зовнішньоекономічними контрактами у китайській національній валюті з контрагентами з Китаю, які експортують товари китайського виробництва. Крім того, використання китайських юанів в якості валюти розрахунків забезпечить нашим клієнтам більш вигідні цінові умови», - зазначив Заступник Голови Правління, Директор з ринків капіталу УкрСиббанку BNP Paribas Group Франсуа Жіро.

 

Сьогодні УкрСиббанк має розгалужену мережу кореспондентських рахунків Ностро у провідних іноземних банках світу у різних розрахункових валютах, включаючи турецькі ліри, польський злотий, угорські форинти, австралійські та канадські долари, японські ієни тощо.

 

Варто також зазначити, що для забезпечення розрахунків, фінансування та зменшення ризиків компаній, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю, УкрСиббанк пропонує послуги Центру торгівельного фінансування, що входить до групи торгівельних центрів (Global Trade Services) BNP Paribas. Клієнти банку можуть скористатися послугами всесвітньої мережі Global Trade Services, яка нараховує понад 90 центрів торгівельного фінансування, отримавши переваги в  фінансуванні імпортних/експортних операцій за конкурентними цінами як з контрагентами з Китаю, так і з контрагентами з інших країн світу.

 

Міжнародний бізнес > Кореспондентські відносини

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.04.2012 р.: чисті активи - 29,86 млрд грн., капітал - 1,23 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 19,22 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 9,36 млрд грн., кошти фізичних осіб - 11,17 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 650 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1700 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в 80 країнах світу і нараховує понад 200 000 співробітників, 150 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччини, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне положення на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.
 


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com