УкрСиббанк відкрив відділення нового формату в Херсоні


15.10.2014

У великій родині УкрСиббанку BNP Paribas Group поповнення. У мікрорайоні Північний міста Херсона за новою адресою – на перехресті проспекту 200 років Херсона та вулиці Некрасова – розкрило свої двері відділення нового формату.

 

Відділення організовано так, аби клієнти мали змогу максимально ефективно використовувати свій час. У відділенні передбачено кілька затишних зон для індивідуальних клієнтів і для підприємств середнього та малого бізнесу: для зустрічі, очікування та консультацій.

 

За допомогою двох банкоматів у відділенні клієнти можуть самостійно здійснювати фінансові операції: знімати кошти, поповнювати карткові або мобільні рахунки, підключатися до StarSMS, переводити гроші з картки на картку, робити платежі на користь підприємств, виплачувати кредити, поповнювати депозити.

 

У відділенні встановлено спеціальний комп’ютер для клієнтів. З його допомогою можна зайти на сайт УкрСиббанку та сайти партнерів, а також в інтернет-банкінг Star24, і виконати необхідні банківські операції. А фінансові консультанти підкажуть, як користуватися програмою.  

 

Тут також подбали і про відвідувачів з дітьми. Поки батьки зайняті фінансовими питаннями, малюки можуть розважити себе іграшками та розмальовками.

 

«Саме тепер, у цей нестабільний для країни період, відкриття нового відділення – свідчення надійності та стабільності УкрСиббанку, – підкреслив Дмитро Грозав, начальник Херсонського регіонального управління УкрСиббанку BNP Paribas Group. – Європейський формат відділень УкрСиббанку, перш за все, означає європейський підхід співробітників банку до обслуговування клієнтів. В основі цього підходу лежить наше прагнення допомогти клієнтам у реалізації їхніх фінансових планів. Ми робимо все, аби стати надійним фінансовим партнером для більш ніж 40 тисяч клієнтів. Європейський формат гарантує високі стандарти сервісу, що відповідають запитам найвимогливіших клієнтів».

 

Торгова мережа УкрСиббанку у Херсонській області представлена 13 відділеннями, десять із яких розташовані у Херсоні, а три інші – у містах Скадовськ, Гола Пристань і Каховка.  

 

 

 
 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 31.08.2014 року: чисті активи – 26,660 млрд грн, капітал – 1,836 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель складає 18,661 млрд грн, кошти корпоративних клієнтів – 9,653 млрд грн, кошти фізичних осіб – 9,249 млрд грн. Регіональна мережа нараховує близько 500 відділень по всій Україні, банкоматна мережа – понад 1300 АТМ. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій – ЄБРР.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 75 країнах світу, нараховує близько 185 000 співробітників і обслуговує 27 мільйонів клієнтів у 6800 відділеннях. Будучи провідною групою в Єврозоні з консолідованим капіталом у 87,6 млн євро, BNP Paribas посідає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також посідає провідні позиції в Європі, має міцний стан на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії. BNP Paribas – банківський бренд №1 в Європі за версією Brand Finance Banking у 2014 році.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71

Олександр Шевченко oleksandr.shevchenko@ukrsibbank.com

Євгенія Тичинська yevheniia.tychynska@ukrsibbank.com