УкрСиббанк визначив перших переможців акції MasterCard SELECTIVE


17.08.2010

Щокварталу з 15.04.2010 по 15.01.2011р. шість клієнтів банку - власники ексклюзивних платіжних карток MasterCard® SELECTIVE категорії Gold та Platinum отримують вишуканий дизайнерський щоденник Louis Vuitton та сертифікат на незабутній романтичний вікенд на двох в одному з кращих готелів Києва «Опера». За підсумками акції клієнти, що сплатили покупки на найбільшу суму, поїдуть в подорожі для двох до Франції: винний тур для власника Gold MasterCard® SELECTIVE та SPA-Weekend у Evian Royal Palace для Platinum MasterCard® SELECTIVE.

«MasterCard SELECTIVE - картка для заможних клієнтів, які цінують комфорт, розкіш і високий статус. Власники таких карток отримують не лише зручний інструмент оплати, що підкреслює індивідуальність, а також багато знижок та привілеїв, - розповів Заступник Голови Правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Франсуа Бенароя. - Нам особливо приємно подарувати нашим клієнтам подорож до Франції - батьківщину BNP Paribas - країну, яка за правом є символом краси і вишуканого смаку. Місце з дивовижними природними ландшафтами, багатою історією та культурною спадщиною епох, кращими винами та розкішними SPA-курортами».

Для участі в акції потрібно у будь-якому відділенні «УкрСиббанку» оформити пакетну пропозицію All Inclusive Ultra або De Luxe, отримати ексклюзивні платіжні картки MasterCard® SELECTIVE категорії Gold і Platinum, зручно і легко сплачувати покупки та послуги у торговельній мережі.
Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.08.2010 р.: чисті активи - 43,58 млрд. грн., Капітал - 5,65 млрд. грн., Кредитно-інвестиційний портфель складає 31,63 млрд. грн., Кошти корпоративних клієнтів - 8,09 млрд. грн., кошти фізичних осіб - 12,23 млрд. грн. На сьогоднішній день регіональна мережа нараховує більше 700 відділень по всій території України. 81,42% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори Банку — міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «Українська аудиторська служба». Генеральним страховиком УкрСиббанку є ЗАТ СК АХА Україна.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з шести найсильніших банків світу* і найбільший банк в єврозоні за обсягами депозитів. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, включаючи 160 000 у Європі, що дає BNP Paribas право на звання європейського лідера на міжнародному ринку фінансових послуг. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні представництва в Азії, які швидко розвиваються.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Анастасія Сергієнко Anastasiia.Sergiienko@ukrsibbank.com