«УкрСиббанк» визнано Euromoney кращим банком у корпоративному управлінні в 2008


29.09.2008
Міжнародне фінансове видання Euromoney присвоїло УкрСиббанку звання кращого банку в категорії «World's leading Banks in Corporate Governance 2008» («Провідні банки світу у корпоративному управлінні в 2008») серед банків Центральної та Східної Європи.

«Факт здобуття «УкрСиббанком» винагороди «Кращий банк в корпоративному управлінні в Україні 2008» підкреслює, що нам удалося завоювати пошану інших компаній. Ми раді, що аналітики престижного міжнародного видання високо оцінюють постійне вдосконалення систем управління банку відповідно до кращих міжнародних стандартів», - підкреслив Голова Правління УкрСиббанку Олександр Адаріч.

Подібної винагороди удостоюються компанії, що зарекомендували себе сильними гравцями на ринку. УкрСиббанк стабільно підтверджує репутацію відкритої компанії з бездоганним менеджментом та великою кількістю успішних і кваліфікованих професіоналів. Дана престижна номінація - безперечний показник стабільності банку.

Для УкрСиббанку це третя нагорода Euromoney в 2008. Банк визнано кращим в номінаціях: «The Best Bank Awards 2008» та «Best Managed Banks in Central and Eastern Europe 2008».

Журнал Euromoney видається з 1969 року, його цільова аудиторія включає банкірів, фінансових аналітиків, інституційних інвесторів, державних фінансових та банківських органів тощо.

Щороку протягом 15 років в рамках конкурсу Awards for Excellence журнал Euromoney присуджує винагороди фінансовим установам в 110 країнах світу в різних номінаціях, у тому числі в сфері інвестиційного бізнесу, проектного фінансування, управління активами.


Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (
www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.01.2010 р.: чисті активи – 46,3 млрд. грн., капітал – 7,6 млрд. грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 38,0 млрд. грн., кошти корпоративних клієнтів – 6,4 млрд. грн., кошти фізичних осіб – 9,8 млрд. грн. На сьогоднішній день регіональна мережа нараховує більше 750 відділень по всій території України. 81,42% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори Банку — міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «Українська аудиторська служба». Генеральним страховиком УкрСиббанку є ЗАТ СК АХА Україна.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – європейський лідер на міжнародному ринку банківських та фінансових послуг, один з 6 найбільших банків у світі за даними міжнародного рейтингового агентства Standard&Poor’s. Присутня у Європі в усіх напрямках діяльності, внутрішніми роздрібними ринками Групи є Франція, Італія, Бельгія та Люксембург. BNP Paribas представлена в 83 країнах, кількість співробітників 202 300 людей, включаючи 160 200 у Європі. Група посідає провідні позиції у трьох основних сегментах: роздрібний бізнес, корпоративний і інвестиційний бізнес, інвестиційні рішення.Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява
T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Тимофій Мезенцев Timofey.Mezentsev@ukrsibbank.com