«УкрСиббанк» за «Розумну благодійність». Банк будує у дитячих будинках ігрові майданчики


29.12.2010

УкрСиббанк BNP Paribas Group спільно з Міжнародним благодійним фондом «Лікар.інфонд» вкотре до Різдва дарує малюкам ігрові та спортивні майданчики у 8 дитячих будинках різних областей України. Завдяки проекту «Розумна благодійність» понад 900 дітей вже весною зможуть гратися і займатися спортом на новеньких турніках і гойдалках. Раніше ці ігрові зони перебували в аварійному стані і потребували реконструкції.

«Ми прагнемо влаштувати свято тим, хто найбільше цього потребує – малюкам з дитячих будинків. І намагаємося не просто зробити новорічний сюрприз: цукерки чи іграшки, а подарувати справжню радість на довгі роки. Наш попередній досвід та щирі дитячі посмішки – найкращий доказ необхідності продовжувати цю ініціативу», - розповів в.о. Голови Правління УкрСиббанк BNP Paribas Group Сергій Панов.

УкрСиббанк – це банк позитивних змін. Минулого року банк вже побудував 8 майданчиків у дитбудинках Житомирської, Вінницької, Чернігівської, Хмельницької, Луганської, Дніпропетровської, Львівської, Сумської областях. У майбутньому УкрСиббанк продовжить запалювати дитячі очі радістю та сподівається, що до благодійного проекту приєднаються й інші меценати. Адже дитячі посмішки осяють світ.

Лариса Слюнченко від імені МБФ «Лікар.інфонд»: «Минулого року «УкрСиббанк» став піонером ініціативи «Розумна благодійність. Ігрові площадки в дитячі будинки». Разом ми облаштували ігрові і спортивні майданчики в восьми регіонах і більше 700 дітей зустріли весну на прекрасних площадках, де можно безпечно гратися та займатись спортом. Ми раді, що й цього року УкрСиббанк приймає активну участь в ініціативі. Цього року нові майданчики з’являться в Хмельницькому, Київському, Дніпропетровському, Івано-Франківському, Львівському, Сумському, Харківському регіонах і в Криму. Хотілось б наголосити на суті ініціативи, яка дозволяє знаходити кошти на благодійність в межах бюджету компаній. Ми запропонували компаніям спрямувати бюджети, що виділялись на початку року на сувенірну новорічну продукцію, на соціальні проекти. Таким чином навіть в кризові часи можна знайти гроші на участь в благодійних проектах. Це прекрасний приклад турботи бізнесу про соціально незахищені верстви суспільства».

Соціальні проектиСправжні подарунки - розумна благодійність
Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com)– зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.11.2010 р.: чисті активи - 44,00 млрд грн., капітал - 4,72 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 33,17 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 8,18 млрд грн., кошти фізичних осіб - 12,27 млрд грн. Регіональна мережа нараховує майже 750 відділень по всій території України. Понад 99,99% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з шести найсильніших банків світу* і найбільший банк в єврозоні за обсягами депозитів. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі, що дає BNP Paribas право на звання європейського лідера на міжнародному ринку фінансових послуг. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Анастасія Сергієнко Anastasiia.Sergiienko@ukrsibbank.comМБФ «Лікар.інфонд»:
МБФ «Лікар.інфонд» є неприбутковою організацією, котра надає соціальну, медичну, фінансову, інформаційну та юридичну допомогу дітям-сиротам та тим, хто потребує дорогого лікування, крім того веде освітню діяльність по здоровому способу життя, захисту та реалізації прав дітей-пацієнтів. Фундація реалізовує свої проекти в основному за рахунок приватних пожертвувань, не представляючи будь-яких політичних, релігіозних інтересів. У даний момент під опікою фундації знаходяться 42 дитячих закладів у 16 регіонах України. Ми надаємо адресну допомогу 92 дітям, реалізуємо 3 проекти в дитячих лікарнях, мета яких є покращення стандартів лікування, побутових умов та забезпечення новим, сучасним обладнанням. Фундація також була відзначена за правозахисну роботу в спеціальній номінації «Благодійник року 2009»

Контакти:
Виконавчий директор фундації Лариса Слюнченко
т.097 000 3000 
admin@likarinfund.org
www.likarinfund.org