УкрСиббанк запропонував клієнтам Private Banking картки MasterCard World Signia


11.01.2011

УкрСиббанк BNP Paribas Group - один з перших банків в Україні, який запропонував клієнтам Private Banking преміальні платіжні картки MasterCard World Signia, Platinum і Gold колекції MasterCard Selective. Дизайн карток розроблений українським модельєром Андре Таном. 

«Інновації завжди були одним з пріоритетних напрямків для «УкрСиббанку». Зміцнюючи позиції на ринку Private Banking, банк запропонував клієнтам ексклюзивні картки, які займають найвищий ступінь в ієрархії платіжної системи MasterCard», - зазначив Олексій Александров, Помічник Голови Правління, начальник Департаменту персональних банківських послуг Private Banking УкрСиббанк BNP Paribas Group. 

У будь-якому куточку світу, клієнти «УкрСиббанку» - власники MasterCard World Signia окрім особливих умов обслуговування отримують спеціальні пропозиції та знижки у найкращих готелях і магазинах світу, агенціях оренди автомобілів, SPA-комплексах тощо. Широкий набір сервісів доповнить світовий консьєрж-сервіс MasterCard. 
Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com)– зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.12.2010 р.: чисті активи - 47,83 млрд грн., капітал - 4,70 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 33,44 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 8,25 млрд грн., кошти фізичних осіб - 12,41 млрд грн. Регіональна мережа нараховує біля 750 відділень по всій території України. Понад 99,99% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ "АФ "Саус Стар".

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з шести найсильніших банків світу* і найбільший банк в єврозоні за обсягами депозитів. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі, що дає BNP Paribas право на звання європейського лідера на міжнародному ринку фінансових послуг. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Анастасія Сергієнко Anastasiia.Sergiienko@ukrsibbank.com