УкрСиббанк запрошує на французький сніданок у Хмельницькому та дарує 5% додатково до вкладу «Персональний план збагачення»


24.11.2011

25 листопада з 9:00 до 14:00 у Хмельницькому УкрСиббанк запрошує всіх бажаючих відчути шарм французького сніданку в одному з відділень за адресами вул. Подільська, 21, пр-т Миру, 69, вул. Івана Франка, 6/1. Всіх відвідувачів УкрСиббанк частуватиме свіжими круасанами, запашною кавою та даруватиме приємні сувеніри з Парижа.

 

«Ми прагнемо, щоб обслуговування в УкрСиббанку приносило клієнтам користь і задоволення. Тому окрім смачного французького сніданку клієнти зможуть отримати додатково цілих 5% до діючої ставки на вклад "Персональний план збагачення" у гривні. На даний момент це дуже вигідна пропозиція. До того ж, це ідеальне рішення для всіх, хто прагне поступово накопичувати на реалізацію своїх  планів та  мрій. Усі охочі можуть розпочати накопичувати кошти всього зі 100 гривень», - розповідає Ярослав Білан, заступник начальника Подільського управління УкрСиббанку BNP Paribas Group.

 

Умови акційної пропозиції від УкрСиббанку:

 

Ставка: додатково +5% на вклад "Персональний план збагачення" у гривні;

 

Строк акції: тільки 5 днів з 25 листопада по 1 грудня 2011 року;

 

В акції можуть прийняти участь: нові клієнти, держателі зарплатних карток УкрСиббанку та пенсіонери;

 

Строк депозиту: 12, 18 або 24 місяці;

 

Пропозиція діє у відділеннях Хмельницького за адресами:

вул. Подільська, 21

пр-т Миру, 69

вул. Івана Франка, 6/1

 

Тож не зволікайте! Запрошуйте друзів та вирушайте разом на французький сніданок до УкрСиббанку.

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.11.2011 р.: чисті активи - 41,23 млрд грн., капітал - 2,85 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 23,84 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 12,40 млрд грн., кошти фізичних осіб - 11,48 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1550 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з банків з найвищим рейтингом у світі*. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com