УкрСиббанк запустив сайт для корпоративного бізнесу


03.12.2010

УкрСиббанк запустив новий сайт для клієнтів корпоративного бізнесу www.corporate.ukrsibbank.com. Банк прагне бути прозорим для клієнтів і постійно покращує якість обслуговування. Електронна сторінка - це ще одна вхідна точка для великих українських та іноземних компаній.

Сайт надає повну інформацію щодо корпоративного бізнесу УкрСиббанку у зручному для навігації середовищі. Крім переліку послуг, інформації про банк, компанії можуть знайти контакти Центрів корпоративного обслуговування, а також провести банківські операції прямо на сайті за допомогою StarAccess - електронної системи управління банківськими рахунками.

«УкрСиббанк - банк позитивних змін. Ми прагнемо надавати найкращі технологічні рішення і продуктову експертизу, бути відкритими і завжди доступними для клієнтів. Новий сайт для клієнтів корпоративного бізнесу - це чергова позитивна зміна. Сьогодні УкрСиббанк обслуговує майже 4 500 компаній корпоративного бізнесу. Серед них найбільші компанії, лідери економіки, що представляють усі регіони країни та основні галузі промисловості», - розповів заступник начальника Департаменту корпоративного бізнесу УкрСиббанк BNP Paribas Group Олександр Альохін.
Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com)– зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.11.2010 р.: чисті активи - 44,00 млрд грн., капітал - 4,72 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 33,17 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 8,18 млрд грн., кошти фізичних осіб - 12,27 млрд грн. Регіональна мережа нараховує біля 750 відділень по всій території України. 81,42% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «Українська аудиторська служба».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з шести найсильніших банків світу* і найбільший банк в єврозоні за обсягами депозитів. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі, що дає BNP Paribas право на звання європейського лідера на міжнародному ринку фінансових послуг. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Анастасія Сергієнко Anastasiia.Sergiienko@ukrsibbank.com