УкрСиббанк заснував Компанію з управління активами – Адміністратор недержавних пенсійних фондів «УкрСиб Кепітал Менеджмент»


09.04.2014

УкрСиббанк BNP Paribas Group слідує довгостроковому плану розширення присутності на фондовому ринку України, а саме на ринку управління активами інституційних інвесторів. Для цього засновано Компанію з управління активами – Адміністратор недержавних пенсійних фондів  «УкрСиб Кепітал Менеджмент». Нова  компанії створена для вдосконалення прозорості, оперативності та якості надання послуг клієнтам УкрСиббанку.

 

Поряд з існуючою КУА АПФ «УкрСиб Ессет менеджмент» діяльність нової  компанії буде спрямовано на диверсифікацію бізнесу та реалізацію  найширшого спектру послуг  на фондовому ринку.

 

КУА АПФ «УкрСиб Ессет Менеджмент»  працює на ринку управління активами  більше десяти років,  незмінно перебуваючи в когорті лідерів.  Рейтингове агентство  «Експерт-Рейтинг» присвоїла інфраструктурний рейтинг надійності АТ «КУА АПФ «УкрСиб Ессет Менеджмент» на рівні ua.AA+.amc (дуже високий рівень надійності). За час діяльності компанії на ринку усі учасники фондів  отримали належний рівень доходу від інвестицій. На 1 січня під управлінням компанії знаходяться 8 інвестиційних  та 2 недержавних пенсійних фонди  загальним обсягом понад 665 млн грн. Останні роки АТ «КУА АПФ «УкрСиб Ессет Менеджмент» входить в рейтинг ТОП-100 найкращих компаній України.

 

 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 31.01.2014 р.: чисті активи – 22,811 млрд грн, капітал – 2,65 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель складає 15,375млрд грн, кошти корпоративних клієнтів – 7,336 млрд грн, кошти фізичних осіб – 8,673 млрд грн. Регіональна мережа нараховує понад 500 відділень по всій Україні, банкоматна мережа – понад 1300 АТМ. Понад 84.99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 80 країнах світу і нараховує близько 190 000 співробітників. BNP Paribas посідає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також посідає провідні позиції в Європі, має міцний стан на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71

Тетяна Шикерява tetiana.shykeriava@ukrsibbank.com

Олександр Шевченко oleksandr.shevchenko@ukrsibbank.com