«УкрСиббанк» завершив реєстрацію випуску облігацій серії Е Публічного акціонерного товариства «ДОЧІРНІЙ БАНК СБЕРБАНКУ РОСІЇ»


13.01.2011

Наприкінці грудня 2010 року АТ «УкрСиббанк» зареєстрував випуск облігацій АТ «СБЕРБАНК РОСІЇ» серії Е на суму 750 млн грн. Проспект емісії опублікований у газеті «Відомості Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку» № 2 від 05 січня 2010. Продаж облігацій інвесторам почнеться після реєстрації ДКЦПФР звіту про результати розміщення облігацій та видачі свідоцтва про реєстрацію випуску і буде відбуватися через АТ «УкрСиббанк» й АТ «СБЕРБАНК РОСІЇ». 


Основні параметри випуску: 
• Обсяг емісії: 750 000 000,00 гривень; 
• Відкрите (публічне) розміщення; 
• Номінал однієї облігації: 1 000 грн.; 
• Процентний дохід для першого-восьмого процентних періодів: 12,75% річних у гривні; 
• Процентний період: 91 день; 
• Термін обігу: після реєстрації ДКЦПФР звіту про результати розміщення облігацій та видачі свідоцтва про реєстрацію випуску і до 17 січня 2013 року; 
• Депозитарій: ВАТ «ВДЦП»; 
• Менеджер випуску: АТ «УкрСиббанк» 
• Платіжний агент: АТ «СБЕРБАНК РОСІЇ». 
Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com)– зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.12.2010 р.: чисті активи - 47,83 млрд грн., капітал - 4,70 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 33,44 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 8,25 млрд грн., кошти фізичних осіб - 12,41 млрд грн. Регіональна мережа нараховує близько 750 відділень по всій території України. Понад 99,99% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ "АФ "Саус Стар".

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з шести найсильніших банків світу* і найбільший банк в Єврозоні за обсягами депозитів. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі, що дає BNP Paribas право на звання європейського лідера на міжнародному ринку фінансових послуг. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.

Публічне акціонерне товариство «ДОЧІРНІЙ БАНК СБЕРБАНКУ РОСІЇ» (www.sbrf.com.ua) – універсальний комерційний банк, який надає повний спектр банківських послуг усім категоріям клієнтів. Одним із пріоритетних напрямків роботи банку є обслуговування російських компаній, які працюють на українському ринку, а також українських компаній з російськими інвестиціями і великих українських системоутворюючих підприємств. Банк входить до числа великих банків відповідно до класифікації НБУ ( 28-й банк України за величиною активів). ВАТ «Сбербанк Росії» є власником 100% акцій АТ «СБЕРБАНК РОСІЇ». Активи банку станом на 01.12.2010 становили 9,5 млрд грн. Регіональна мережа банку представлена в усіх регіонах України і сьогодні налічує 80 відділень. Клієнтами банку є понад 17 000 фізичних і 4 500 юридичних осіб.

ВАТ «Сбербанк Росії» (www.sbrf.ru) – найбільший банк у Росії, Центральній та Східній Європі, на частку якого припадає близько 30% активів російської банківської системи і налічує близько 240 тисяч співробітників. Засновником і головним акціонером ВАТ «Сбербанк Росії» є Центральний банк Російської Федерації (володіє понад 60% голосуючих акцій). Іншими акціонерами банку є понад 260 тисяч фізичних і юридичних осіб. Банк має найрозгалуженішу мережу філій у Росії: 18 територіальних банків, більше 20 тисяч відділень і внутрішніх структурних підрозділів, а також - дочірні банки у Казахстані, в Україні і у Білорусії.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Анастасія Сергієнко Anastasiia.Sergiienko@ukrsibbank.com