Від банку з любов’ю: УкрСиббанк перерахував понад 30 тисяч грн на рахунок ВБО «Даун Синдром»


14.08.2014

За результатами торгових транзакцій із використанням платіжних карток «Срібна монетка» у другому кварталі 2014 року УкрСиббанк BNP Paribas Group перерахував на рахунок Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром» понад 30 тисяч грн. Всього за 2014 рік перераховано близько 70 тисяч грн.

 

УкрСиббанк пропонує клієнтам оформити додаткову картку «Срібна монетка» з унікальним дизайном – малюнком 12-річного Сергія Левченко, переможця конкурсу «Створюючи нове майбутнє» від УкрСиббанку та ВБО «Даун Синдром». Банк щоквартально із власних коштів перераховує ВБО «Даун Синдром» 1% від суми всіх платежів, що були здійснені клієнтами із використанням цих карток. Вартість оформлення картки «Срібна монетка» складає 50 грн та сплачується одноразово, а розраховуючись карткою «Срібна монетка» клієнти не сплачують ніяких комісій.

 

undefined

 

Зібрані за допомогою картки кошти направляються на допомогу сім’ям із дітьми з синдромом Дауна: на психологічні консультації, в тому числі онлайн, терапевтичні батьківські групи, розробку та друк буклетів для пологових будинків, перинатальних центрів та жіночих консультацій, а також на регіональні навчальні семінари для батьків та спеціалістів.

 

«УкрСиббанк вже п’ятий рік підтримує благодійну акцію «Срібна монетка», яка проводиться разом з ВБО «Даун Синдром». Ми намагаємось змінити застарілі стереотипи про обмеженість «сонячних» дітей та покращити ставлення суспільства до них. Я вдячний усім клієнтам, які придбали картку «Срібна монетка». Разом ми допомагаємо дітям із синдромом Дауна стати повноцінними членами суспільства», – зазначив заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

 

 undefined

 

Нагадаємо, що за п’ять років акції «Срібна монетка» клієнти УкрСиббанку допомогли зібрати понад 1 млн грн.

 

Соціальні проекти > Срібна монетка
 

Для довідок:

 

Щорічно в Україні народжується близько 450 дітей з синдромом Дауна. Поява такого малюка не залежить від способу життя, здоров’я та національності батьків. Через помилкові уявлення про можливості «сонячних» дітей дуже часто батьки відмовляються від них ще у пологовому будинку. «Зайва» хромосома здатна назавжди змінити життя батьків незвичайної дитини. Сім’ї, в яких народжуються такі малюки, постають перед проблемою відсутності достатньої інформації та запереченням суспільства. Через генетичну випадковість часто руйнуються сім’ї, і матері самотужки приймають на себе ворожість оточення. Разом з тим, своєчасна психологічна підтримка може вберегти батьків від розлучення, а багатьох дітей – від дитячого будинку. Приділяючи належну увагу таким малюкам, можна значно вплинути на їх розвиток. Завдяки спеціальним програмам, відставання в інтелектуальному та фізичному розвитку зводиться до мінімуму. Діти, що зростають у сім’ях, можуть ходити до школи, здобути професію, працювати, займатись творчістю та стати повноцінними членами суспільства.

 

Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром» (www.downsyndrome.org.ua) заснована у 2003 році батьками дітей з синдромом Дауна. Місія організації – поліпшення якості життя та створення нового майбутнього для людей з СД в Україні. В даний час ВБО «Даун Синдром» об'єднує понад 520 сімей з усіх куточків України.

2 листопада 2010 відкрито Центр раннього розвитку для дітей із синдромом Дауна, можливостями якого вже користуються більше 590-та сімей з усіх куточків України. Програми Центру для сімей безкоштовні.

1 вересня 2011 відкрито перший клас «Радість» проекту Перспектива 21/3 для дітей з синдромом Дауна та іншими особливостями, сьогодні діють вже 3 класи. Спільно з інститутом спеціальної педагогіки АПН України розробляється заснована на передовому європейському досвіді експериментальна шкільна програма, яка дозволить, враховуючи особливості учнів, повноцінно підготувати їх до дорослого життя.

 

Тел. ВБО «Даун Синдром»: (044) 540 96 09

info@downsyndrome.org.ua  

 

АО «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 30.06.2014 р.: чисті активи – 24,021 млрд грн, капітал – 2,217 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель складає 16,846 млрд грн, кошти корпоративних клієнтів – 6,954 млрд грн, кошти фізичних осіб – 8,985 млрд грн. Регіональна мережа нараховує близько 500 відділень по всій Україні, банкоматна мережа – понад 1300 АТМ. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. 

 

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутствует в около 80 странах мира с численностью почти 190 000 сотрудников, 145 000 из которых работают в странах Европы. BNP Paribas занимает ключевые позиции по трём основным направлениям деятельности: розничные банковские услуги, инвестиционные решения, корпоративные и инвестиционные банковские услуги. В сфере розничных банковских услуг Группа имеет 4 внутренних рынка: Бельгия, Франция, Италия и Люксембург. Банк развивает интегрированную бизнес модель розничного бизнеса в Восточной Европе, странах Средиземноморского бассейна, Турции, а также располагает обширной сетью банковских отделений на западе США. В направлениях корпоративных и инвестиционных банковских услуг и инвестиционных решений BNP Paribas также занимает ведущие позиции в Европе, имеет прочное положение на рынках Южной и Северной Америки, а также устойчивый быстро развивающийся бизнес в Азии.

 

Прес-служба АТ «УкрСиббанк» +38 (044) 201 22 71:

Олександр Шевченко  oleksandr.shevchenko@ukrsibbank.com 

Катерина Коваль 2 71 kateryna.koval@ukrsibbank.com