Вінничани обирають УкрСиббанк. УкрСиббанк BNP Paribas Group знову став лауреатом конкурсу «Імена, яким довіряють»


24.09.2014

У 2014 році УкрСиббанк BNP Paribas Group всьоме став лауреатом конкурсу «Імена, яким довіряють» у категорії «Банк 2014 року». Конкурс традиційно визначає найуспішніші компанії Вінниці, яким довіряє більшість вінничан.

 

«Щорічна церемонія вручення нагород конкурсу «Імена, яким довіряють» стала своєрідною традицією для УкрСиббанку, тому що цього року банк став лауреатом конкурсу вже всьоме. 2014-й – непростий рік як для України в цілому, так і для Вінниці зокрема, і я радий, що цього року УкрСиббанк знову виправдав довіру вінничан. Ми й надалі підтримуватимемо наш імідж надійного партнера та підкорюватимемо разом з клієнтами нові вершини», – зазначив Руслан Барабаш, начальник Вінницького управління УкрСиббанку BNP Paribas Group.

 

УкрСиббанк у Вінницькій області обслуговує понад 70 тис. індивідуальних клієнтів та вже більш ніж 3 тис. великих компаній та приватних підприємств. До послуг клієнтів у Вінницькій області працюють 24 відділення, 14 з яких – у Вінниці, а також по одному відділенню в Барі, Бершаді, Гайсині, Жмеринці, Калинівці, Козятині, Могилів-Подільському, Немирові, Тульчині та Хмільнику. У регіоні встановлено понад 60 власних банкоматів та понад 100 АТМ банків-партнерів, у яких можна знімати кошти без комісій у режимі 24/7.

 

 

 
 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 30.06.2014 р.: чисті активи – 24,021 млрд грн, капітал – 2,217 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель складає 16,846 млрд грн, кошти корпоративних клієнтів – 6,954 млрд грн, кошти фізичних осіб – 8,985 млрд грн. Регіональна мережа нараховує близько 500 відділень по всій Україні, банкоматна мережа – понад 1300 АТМ. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 80 країнах світу і нараховує близько 190 000 співробітників. BNP Paribas посідає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також посідає провідні позиції в Європі, має міцний стан на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71

Олександр Шевченко oleksandr.shevchenko@ukrsibbank.com