Вкладники банку «Форум» зможуть отримати свої вклади в УкрСиббанку


23.06.2014

УкрСиббанк BNP Paribas Group обраний Фондом гарантування вкладів фізичних осіб для здійснення виплат вкладникам банку «Форум». Отримати свої вклади можна, звернувшись до будь-якого з 500 відділень УкрСиббанку з 23.06.2014 по 01.08.2014 з паспортом та ідентифікаційним кодом. Виплати також зможуть отримати треті особи на підставі нотаріально засвідченого доручення. Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину рекомендується у першу чергу звернутися до Фонду.

 

Виплати здійснюватимуться у розмірі вкладу, включно з відсотками, нарахованими на день прийняття Національним банком України рішення про неплатоспроможність банку «Форум», але не більш ніж 200 тис. грн. Кредитори банку «Форум», сума вкладів яких перевищує 200 тис. грн, зможуть отримати свої гроші, звернувшись до Фонду.

 

«УкрСиббанк є постійним учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з вересня 1999 року. При виборі банку Фонд керувався наступними критеріями: надійність, дотримання нормативних показників НБУ, наявність широкої банківської мережі, можливість виплати відшкодувань за зверненнями вкладників у будь-якому відділенні банку, а також приналежність банку до групи найбільших. Вкладникам банку «Форум», кількість яких складає більше 100 тис. осіб, УкрСиббанк виплатить близько 2,3 млрд грн», – відзначив Андрій Кашперук, начальник департаменту роздрібних продажів УкрСиббанку BNP Paribas Group.

 

Виплати вкладникам банку «Форум», які не звернуться до УкрСиббанку з 23 червня по 1 серпня, будуть здійснюватись за результатами розгляду їхніх індивідуальних письмових звернень до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб до дня внесення запису про ліквідацію банку як юридичної особи до Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

 

 
 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 30.04.2014 р.: чисті активи – 23,990 млрд грн, капітал – 2,375 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель складає 16,635 млрд грн, кошти корпоративних клієнтів – 7,926 млрд грн, кошти фізичних осіб – 8,461 млрд грн. Регіональна мережа нараховує близько 500 відділень по всій Україні, банкоматна мережа – понад 1300 АТМ. Понад 84.99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 80 країнах світу і нараховує близько 190 000 співробітників. BNP Paribas посідає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також посідає провідні позиції в Європі, має міцний стан на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.


Прес-служба УкрСиббанку:

Олександр Шевченко oleksandr.shevchenko@ukrsibbank.com

 

Контакт-центр

0-800-505-800

Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів в Україні