«Я буду Вам другом»


17.05.2017


UKRSIBBANK BNP Paribas Group підтримав виставку «Дім як поштова скринька» у літературно-меморіальному музеї імені Михайла Булгакова, відкриття якої відбулося з нагоди Дня народження майстра 15 травня.


«UKRSIBBANK – банк позитивних змін - вже десять років поспіль підтримує музей. Для нас як для соціально-відповідального банку вкрай важливо збереження культурної спадщини країни для майбутніх поколінь.  За цей час наша дружба з Домом-музеєм Михайла Булгакова стала міцною основою для низки проектів. Перефразовуючи Майстра, не посвідченням визначається банкір, а тим, як він робить свою справу», -  зазначила начальник Служби бренду та комунікацій  УкрСиббанк BNP Paribas Group Яніна Ольховська.


Виставка «Дім як поштова скринька» – це культурологічна розвідка про епістолярну спадщину та атмосферу доби на прикладі життя одного будинку – за номером 13, на Андріївському узвозі. За часів життя Майстра листування й справді було окремою культурою зі своїми законами та звичаями з низкою декоративних приладів: чорнильниці, прес-пап’є, пера, печатки, папір, конверти. Але найбільша цінність – це унікальність документів епохи. Так, з листів родини Булгакових можна дізнатися чимало цікавої інформації про життя міста, історичні та культурні події, традиції дому, виховання, освіту тощо.