У київських школах з’явились уроки фінансової грамотності


11.06.2015

УкрСиббанк BNP Paribas Group за підтримки управлінь освіти Дарницького та Дніпровського районів Києва розпочав проведення уроків Школи юного банкіра у київських загальноосвітніх закладах. 11 таких занять пройшли у 5 школах ще в квітні, а в травні проведено 25 уроків фінансової грамотності для більш ніж 800 учнів молодших класів. Робота Школи юного банкіра не припиниться і влітку: в червні відбудеться 20 уроків в 11 літніх шкільних таборах Дарницького району Києва.


«Для УкрСиббанку, що належить до світової фінансової групи BNP Paribas, однією з ключових складових корпоративної стратегії є соціальна відповідальність, – зазначив Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group. – Нашу просвітницьку діяльність сфокусовано на тих, від кого перш за все залежить майбутнє України, – дітях. Варто зазначити, що Школа юного банкира існує в УкрСиббанку з 2006 року. Її результати доводять успішність нашої ініціативи: за 9 років проведено більше 500 уроків фінансової грамотності для дітей від 6 до 10 років. Сьогодні Школа нараховує вже близько 8700 випускників, і цьогоріч поповниться щонайменше на третину».


yb-hq.jpg


Під час занять школярі в ігровій формі дізнаються про історію грошей, їх еволюцію, правила накопичення, зберігання та використання грошей, призначення банків. Усі ці знання закладають фундамент фінансової грамотності, а сертифікат випускника Школи юного банкіра стане додатковою перевагою під час працевлаштування в УкрСиббанку.


Цьогоріч УкрСиббанк вперше проводить експеримент з форматом Школи: надодачу до звичних уроків у стінах головного офісу вчителі-банкіри вирушають у масштабне турне столичними школами. У найближчих планах – проведення уроків і в інших регіонах України.


yb-2.png


«У ХХІ столітті дуже важливо давати дітям не теоретичні знання про гроші, а прикладні, – каже Світлана Харченко, вчитель однієї з київських шкіл. – А донести інформацію до дитини у зрозумілій для неї формі – аж ніяк не проста задача, тому уроки фінансової грамотності від УкрСиббанку значно спрощують життя бітькам і навіть учителям».


yb-3.pngДля довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстроване 18 червня 1990 року, має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 31.03.2015 року: чисті активи – 34,697 млрд грн, капітал – 1,461 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель складає 21,088 млрд грн, кошти корпоративних клієнтів – 12,097 млрд грн, кошти фізичних осіб – 10,665 млрд грн, банк обслуговує понад 2,5 млн клієнтів. Регіональна мережа нараховує понад 450 відділень по всій Україні, банкоматна мережа – понад 1100 АТМ. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій – ЄБРР.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня у 75 країнах світу, нараховує близько 187 000 співробітників і обслуговує 27 мільйонів клієнтів і 1 мільйон підприємців у 6800 відділеннях. Будучи провідною групою в Єврозоні з консолідованим капіталом у 87,6 млн євро, BNP Paribas посідає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також посідає провідні позиції в Європі, має міцний стан на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії. BNP Paribas – банківський бренд №1 в Європі за версією Brand Finance Banking у 2014 році.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71

Олександр Шевченко oleksandr.shevchenko@ukrsibbank.com

Євгенія Тичинська yevheniia.tychynska@ukrsibbank.com