З новою карткою УкрСиббанку MasterCard Debit - готівка в будь-якому банкоматі без комісій


23.01.2012

УкрСиббанк BNP Paribas Group спільно з компанією MasterCard представляють картку MasterCard Debit з унікальною можливістю безкоштовного зняття готівки в будь-якому банкоматі країни для клієнтів у рамках зарплатних проектів.

 

«Поліпшення якості обслуговування та пропозицій для клієнтів - одна з найважливіших задач УкрСиббанку. Завдяки новій картці гроші можна знімати без жодних комісій у будь-якому найближчому банкоматі. Тепер нетреба шукати банкомат УкрСиббанку, знімати гроші «про запас» або носити з собою великі суми. Набагато безпечніше і зручніше зберігати їх на картці, а готівку можна зняти у потрібний момент», - коментує нововведення Заступник Голови Правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.


«Довівши свою ефективність на ринках Східної Європи продукт Debit MasterCard був представлений на ринку України. Досвід Польщі показує, що вже за 1.5 роки поведінка власників карток змінюється: маючи можливість безкоштовного зняття у будь-якому банкоматі, вони менше знімають готівки, частіше використовують картку для розрахунків у торговельній мережі, при цьому баланс коштів на рахунку у середньому збільшується. Ми вважаємо, що Debit MasterCard є саме тим продуктом, який при правильному позиціонуванні зможе не тільки змінити поведінку зарплатних карток, але також збільшити ефективність банкоматних мереж», - прокоментував Павло Рихлінський, Голова Групи Україна, Польща, Румунія, Болгарія та Балкани, MasterCard Europe.


Завдяки постійному покращенню пропозицій, впровадження прогресивних технологій та підвищення якості обслуговування все більше клієнтів віддають перевагу УкрСиббанку. Це підтверджує і регулярне дослідження ринку банківських послуг для фізичних осіб компанії Gfk Ukraine за 2010-2011 роки, за результатами якого УкрСиббанк увійшов до трійки найбільш дружніх банків. Респонденти особливо високо оцінили комфортність відділень банку, ввічливість і привітність співробітників, їх компетентність у складних ситуаціях, а також повноту наданих банком послуг.

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.11.2011 р.: чисті активи - 41,23 млрд грн., капітал - 2,85 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 23,84 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 12,40 млрд грн., кошти фізичних осіб - 11,48 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1550 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з банків з найвищим рейтингом у світі*. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА-» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's».


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com